Do Derry se po 27 letech vrací zlo: Děsivý trailer hororu To: Kapitola 2 je tady

Obrázek uživatele vaclav.roman
12.07.2019, 13:00

Nastal čas se bát! V září bude mít v kinech premiéru pokračování hororu To, který byl natočen podle knihy mistra hororu Stephena Kinga. Oficiální trailer dává tušit, že to nebude žádná nuda. Zlo se po 27 letech opět vrací a je třeba mu znovu čelit. Hlavní hrdinové už nejsou děti, což bude jistě zajímavější. Pro klauna jménem Pennywise rozhodně ano.

Pokračování kultovního hororu na motivy Stephena Kinga

Vítejte znovu ve fiktivním městě Derry a vězte, že pozvání na čaj od na pohled hodné babičky je někdy lepší odmítnout. Co se může stát, když tak neučíte, se dozvíte v traileru níže. Beverly (Jessica Chastain) se vrací po letech do domu, kde kdysi bydlela, hledá ztracené vzpomínky, najde však něco, co rozhodně nechtěla.

Děj hororového snímku To Kapitola 2 (v originále It Chapter Two) se odehrává 27 let od jedničky, která rozhodně nezklamala. Za tu dobu dětští hrdinové dospěli a žijí své vlastní životy. Jenomže do města Derry se znovu vrací zlo a členové klubu Smolařů musí spojit své síly na místě, kde to celé začalo. Hrdinové mají jediný cíl: definitivně se vypořádat se zlem, které je pronásledovalo v mládí.

Kromě Jessicy Chastain, která má na svém kontě už dvě nominace na Oscara (30 minut po půlnoci a Černobílý svět, ve filmu hraje James McAvoy, kterého můžete znát z filmové série X-Men. V roli Richieho se objeví Bill Hader a klíčové úlohy klauna Pennywise se opět ujal Bill Skarsgård. Ten se nechal slyšet, že při natáčení pokračování si užil mnohem větší legraci. Důvodem bylo, že se mohl bavit s dospělými představiteli původně dětských postav. V jedničce se od dětských herců musel držet stranou, aby vypadal strach z jeho postavy realističtěji.

Skarsgård není jediný, kdo zůstal z původního týmu. Režie pokračování se opět chopil argentinský tvůrce Andy Muschietti.

To Kapitola 2 - trailer

Navnadilo vás to? Tak naviděnou v kině. Premiéra je plánována na 5. září 2019. A zatím se můžete pokochat obrázky z děsivé podívané v následující galerii:

A zde se nabízíme upoutávku na snímek Na plný plyn, který vypráví story nejslavnějšího závodu 20. století.


Komentáře

Doporučeno pro vás