Do Derry se po 27 letech vrací zlo: Děsivý trailer hororu To: Kapitola 2 je tady – G.cz
Vyhledávání

Do Derry se po 27 letech vrací zlo: Děsivý trailer hororu To: Kapitola 2 je tady

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Nastal čas se bát! V září bude mít v kinech premiéru pokračování hororu To, který byl natočen podle knihy mistra hororu Stephena Kinga. Oficiální trailer dává tušit, že to nebude žádná nuda. Zlo se po 27 letech opět vrací a je třeba mu znovu čelit. Hlavní hrdinové už nejsou děti, což bude jistě zajímavější. Pro klauna jménem Pennywise rozhodně ano.

Václav Roman
Václav Roman 12.7.2019, 13:00

Pokračování kultovního hororu na motivy Stephena Kinga

Vítejte znovu ve fiktivním městě Derry a vězte, že pozvání na čaj od na pohled hodné babičky je někdy lepší odmítnout. Co se může stát, když tak neučíte, se dozvíte v traileru níže. Beverly (Jessica Chastain) se vrací po letech do domu, kde kdysi bydlela, hledá ztracené vzpomínky, najde však něco, co rozhodně nechtěla.

Děj hororového snímku To Kapitola 2 (v originále It Chapter Two) se odehrává 27 let od jedničky, která rozhodně nezklamala. Za tu dobu dětští hrdinové dospěli a žijí své vlastní životy. Jenomže do města Derry se znovu vrací zlo a členové klubu Smolařů musí spojit své síly na místě, kde to celé začalo. Hrdinové mají jediný cíl: definitivně se vypořádat se zlem, které je pronásledovalo v mládí.

Kromě Jessicy Chastain, která má na svém kontě už dvě nominace na Oscara (30 minut po půlnoci a Černobílý svět, ve filmu hraje James McAvoy, kterého můžete znát z filmové série X-Men. V roli Richieho se objeví Bill Hader a klíčové úlohy klauna Pennywise se opět ujal Bill Skarsgård. Ten se nechal slyšet, že při natáčení pokračování si užil mnohem větší legraci. Důvodem bylo, že se mohl bavit s dospělými představiteli původně dětských postav. V jedničce se od dětských herců musel držet stranou, aby vypadal strach z jeho postavy realističtěji.

Skarsgård není jediný, kdo zůstal z původního týmu. Režie pokračování se opět chopil argentinský tvůrce Andy Muschietti.

To Kapitola 2 - trailer

Navnadilo vás to? Tak naviděnou v kině. Premiéra je plánována na 5. září 2019. A zatím se můžete pokochat obrázky z děsivé podívané v následující galerii:

A zde se nabízíme upoutávku na snímek Na plný plyn, který vypráví story nejslavnějšího závodu 20. století.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu