fb pixel Dnes útočí extrémisté na SPD, zítra mohou útočit i na vás, tvrdí Tomio v emotivním videu, které vás dojme víc než Ortelova svatba – G.cz
Vyhledávání

Dnes útočí extrémisté na SPD, zítra mohou útočit i na vás, tvrdí Tomio v emotivním videu, které vás dojme víc než Ortelova svatba

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zatímco proevropské a proimigrační strany neustále ničí plakáty Svobody a přímé demokracie, lepí na billboardy pirátské samolepky a píší ošklivé komentáře pod sluníčkové příspěvky Tomia Okamury, chudáci z SPD smutní a dávají to veřejně najevo. Dokonce natočili i emotivní video, ve kterém někteří členové SPD doslova pláčou nad útoky „extrémistů“, které ale nikoho nezajímají, protože se dějí všem politikům.

Martin Miko
Martin Miko 11.2.2019, 15:02

Hnutí SPD natočilo virální video

Na YouTube se objevilo velmi vtipné video pod názvem Za Českou republiku bez extremismu, které vytvořilo hnutí SPD. Jejich nový spot má však nejspíš působit emotivně a litostivě, avšak to se jim příliš nepovedlo, a celé hnutí je tak sociálním sítím pro smích. I celá naše redakce se vesele baví nad zveličováním banalit, na které SPD poukazuje jako na atentáty nebo vraždy za bílého dne. Přitom se jedná o poničené plakáty a několik anonymních výhružných komentářů. S těmito "problémy" se potýká v podstatě každý politik a nikdo z nich nemá potřebu to ventilovat veřejně, ba dokonce vytvářet kvůli tomu "emotivní" video s dojemným hudebním podkresem.

Musíme uznat, že hnutí SPD na sebe dokáže upoutat pozornost médií. Když už Okamurovy statusy na sociálních sítích nefungují, je logické, že musel přijít další krok. Na YouTube však video budí spíše negativní ohlasy. "Jediní, kteří tady páchají násilí a teroristické útoky, jsou spďáci,“ komentuje video uživatel Czeckie. Tím měl s velkou pravděpodobností na mysli teroristický útok příznivce SPD Jaromíra Baldy, který se rozhodl, že za pomoci pokácených stromů vykolejí vlak.

A zde se fanouškům Miloše Zemana nelíbí jeho podpora prezidenta Venezuely, takže na něj útočí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články