fb pixel Divoký anděl, Esmeralda a další telenovely, na které jsme zírali, když nás hlídaly babičky – G.cz
Vyhledávání

Divoký anděl, Esmeralda a další telenovely, na které jsme zírali, když nás hlídaly babičky

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Vzpomínáte si na Divokého anděla? Legendární argentinská telenovela s Natalií Oreiro a Facundem Aranou se nám, dětem devadesátek, vryla do paměti. A to i proto, že když nás sem tam po vyzvednutí z družiny hlídaly nemohoucí babičky, přesně na tyhle nekonečné jihoamerické slaďáky jsme se s nimi museli dívat. Ano, taková byla zábava městských dětí. A co z nás vyrostlo? To byla řečnická...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 9.8.2023, 17:45

Divoká Milagros

Divoký anděl patří k těm jihoamerickým telenovelám, které si mnoho z nás pamatuje z dětství a mládí. Část naší redakce vyrůstala ve městě, měla pracující rodiče, takže musela do družiny. Ale aby tam nedřepěla až do večera, rodiče vyzvedáváním pověřili babičky. A ne všechny babičky jsou divoce aktivní, co se aktivit s vnoučaty týče. Ty naše si občas rády zapnuly televizi, aby se mohly podívat právě na nějakou zdánlivě nekonečnou soap operu z Mexika, Venezuely nebo Argentiny.

Právě odtud pochází příběh Milagros a Iva. Ji hrála Natalia Oreiro, jeho Facundo Arana a oběma Divoký anděl zaručil věhlas, ačkoliv Oreiro o něco málo větší. A to mimochodem výrazně právě i v České republice – zpěvačka se v rodné zemi dodnes chlubí, že tu má silnou fanouškovskou základnu a asi na tom něco bude, jinak by Divokého anděla znovu a znovu nereprízovaly tuzemské televizní stanice a my nepsali tenhle článek. Nebyla to samozřejmě ale jediná geniálně nesmyslná slaďárna o dívce, která ke štěstí přišla, co se tu vysílala. Výběr těch nejznámějších najdete v následující galerii:

Divoký anděl patřil k těm lepším výtvorům, minimálně byl docela zábavný. Pojďme si připomenout, o čem to vlastně bylo. Milagros vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo, mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří.

Oreiro coby zpěvačka k seriálu nazpívala i průvodní píseň Cambio Dolor, která spolu s klipem sloužila jako úvodní pasáž každého z 270 dílů pořadu.

Už si to zpíváte? My víme, že ano.

Podobné články

Doporučujeme

Další články