fb pixel Desatero nepopulárních názorů, za které vás velká část populace odsoudí – G.cz
Vyhledávání

Desatero nepopulárních názorů, za které vás velká část populace odsoudí

Zdroj: TV Barrandov

Od základní školy bychom se měli naučit akceptovat cizí názory a rovněž na ně adekvátně zareagovat nebo důrazně oponovat. A pak tu jsou dogmata, přes která vlak nejede. Proto jsme se rozhodli sepsat desatero nepopulárních názorů, které některé lidi naštvou, protože jsou pravda.

Martin Miko
Martin Miko 13.4.2022, 00:30

Následujících 10 názorů nikdy nebude populárních u některých obyvatel, protože nedokážou rozdýchat pravdu. A pravda celkem bolí, jak všichni moc dobře víme.

SPD volí jen podprůměrně inteligentní lidé

„To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik a zhruba polovina této země má podprůměrný intelekt,“ prohlásil Miloš Zeman 22. ledna 1992 na Federálním shromáždění, kde kritizoval přímou demokracii. To je důkaz, který mluví sám za sebe.

Havel vyhlásil amnestii, protože věřil v dobro, Klaus, aby osvobodil zločince

Největší rozdíl mezi Havlem a Klausem byl ten, že zatímco Havel se zapsal do historie jakožto člověk, který věřil při amnestii v dobro lidí, tak Klaus na konci svého volebního období vyhlásil rozsáhlou amnestii. Tím byla podle výpočtu Nadačního fondu proti korupci způsobena škoda ve výši minimálně 18,6 miliard korun. Navíc bylo osvobozeno spoustu „devadesátkových“ zločinců. Tohle Klausovi nikdy historie nezapomene.

Kajínek je usvědčený vrah

Dodnes spousta dementů nahlas vykřikuje, že známý český recidivista Jiří Kajínek vždycky byl a je nevinný. Nicméně české soudy na základě důkazů usvědčily a odsoudily tohoto zločince za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus o vraždu k doživotnímu trestu. Předtím byl navíc známý za své mnohačetné zločiny, ke kterým patřil například útok na veřejného činitele, nedovolené ozbrojování nebo loupežné přepadení policistů se zbraní v ruce.

Za válku na Ukrajině může Putin

Putin vyvolal válku útokem na Ukrajinu, což znamená, že je hlavním agresorem v tomto konfliktu. Putinova armáda navíc celou dobu útočí na cizím území, zabíjí civilisty a ničí města. Na to neexistuje žádné ALE. Kdo si myslí opak, je idiot.

Všechny křesťanské svátky Češi slaví pitím alkoholu a válením se na gauči

I když se často „na oko“ oháníme naším křesťanstvím, ve skutečnosti prožíváme veškeré křesťanské svátky tak, že se opijeme a přejíme. Pak už se jenom válíme na gauči a koukáme na televizi. Poslední den volna pak jen fňukáme, že musíme zítra do práce. Amen.

Staropramen je nejhorší české pivo

Na světě v podstatě neexistuje méně odpornější nápoj, než je Staropramen. Dokonce i Starobrno je oproti němu svěcená voda. Velkou záhadou je, že se tento patok vyskytuje v tolika podnicích po Praze jakožto hlavní pivo podniku. Je smutné, že před ním v hlavním městě nelze utéct. Jednou z mnoha teorií je, že majitelé podniků chtějí zákazníky donutit pít drahé nealko a drinky. Podle Necyklopedie toto pivo večer chutná, ráno pomáhá.

Na Facebooku už zůstali jenom dementi

Všimli jste si, že na Facebooku už nejde trávit čas? Občas se při čtení diskuzí pod běžnými tématy zdá, že se člověk ocitl mezi těmi nejhloupějšími a nejagresivnějšími jedinci v celé republice. Babičky, které se na své profilovce chlubí vnoučaty, posílají migranty do plynu, a nezaměstnaní nýmandi vám veřejně vyhrožují za jiný názor. Došlo totiž k takzvané buranizaci sociálních sítí, což je hrůza. Kde jsou ty časy, kdy na Facebooku byli normální lidé? Ti naštěstí odešli na Twitter.

Rusko nám historicky nikdy v ničem nepomohlo

Oslavovat Rusko a vnímat ho jako našeho zachránce je největší nesmysl, který lidé hlásají. Tak trochu se zapomnělo na to, že nám tu ničilo život dlouhé desítky let. Navíc nám po 2. světové válce Rusové sebrali Podkarpatskou Rus, čímž nás okradli o velký kus území. Rusko bychom měli mít v hlavě zaindexováno jako svého nepřítele, Rusi nás totiž takto vnímají už dávno.

Žádné zelené pivo se nedá pít

I když vám lidé budou tvrdit ledacos, tak jim nevěřte. Žádné zelené pivo není poživatelné a ve funkčních vlastnostech u něj platí totéž, co u Staropramenu nebo Starobrna. S tím rozdílem, že po zeleném pivu budete mít větší kocovinu, protože má často mnohem více procent alkoholu.

Většina vlastenců neumí česky

Paradox, nad kterým se pozastavujeme už od počátku internetu. Největšími samozvanými vlastenci jsou lidé, co sami sebe označují za vlastenecky smýšlející. Ve skutečnosti by však nezvládli napsat ani primitivní diktát pro žáky 5. třídy na základní škole.

Podobné články

Doporučujeme

Další články