fb pixel Nejlepší film Bruce Willise? Připomeňte si hlášky z Posledního skauta – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší film Bruce Willise? Připomeňte si hlášky z Posledního skauta

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Americký herec Bruce Willis sice ve věku 67 let ukončil kariéru z důvodu zjištěné nemoci jménem afázie, nicméně jeho odkaz tu s námi bude žít pravděpodobně navěky. Pokud nám budete chtít tvrdit, že se do historie kinematografie zapsal snímky, jako byla Smrtonosná past, 12 opic nebo Pulp Fiction, tak se budete mýlit. Nejzásadnější je totiž Poslední skaut.

Martin Miko
Martin Miko 11.4.2022, 19:10

Poslední skaut je geniální!

Film Poslední skaut patří mezi životní role amerického herce Bruce Willise. Příběh o soukromém detektivovi Joe Hallenbeckovi, který kdysi býval elitním agentem, jenž se mohl dokonce pochlubit záchranou života amerického prezidenta, patří u fanoušků k nejoblíbenějším snímkům. Tento devadesátkový „akčňák“ totiž disponuje něčím, co jiným chybí. Řeč je samozřejmě o geniálním scénáři a ještě geniálnějších hláškách, které ani po třiceti letech z hlavy nedostanete. Film má dokonce tak skvělé hlášky, že patří k nejoblíbenějším snímkům Quentina Tarantina.

Poslední skaut se zkrátka s ničím nepáře a dává divákům nespočet vtipných vulgárních průpovídek. Například slovo „fuck“ je ve filmu použito 102krát. Navíc se jedná o jeden z těch filmů, který zní s českým dabingem ještě líp než v originále.

Po zhlédnutí této galerie budete mít chuť si film pustit a vychutnat si to celé od začátku do konce. Tak směle do toho!

Není pochyb o tom, že je Poslední skaut kult, který nám bude Bruce Willise navždy připomínat v tom nejlepším světle. Amen.

Podobné články

Doporučujeme

Další články