fb pixel Dělnická mládež potřebuje grafika: Velká galerie vlasteneckého zvěrstva, které si zaslouží poplivat – G.cz
Vyhledávání

Dělnická mládež potřebuje grafika: Velká galerie vlasteneckého zvěrstva, které si zaslouží poplivat

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Nemají žádné kamarády, v rámci svých životů jsou neúspěšní, a proto se rozhodli, že budou společně nenávidět všechno, co je jiné. A do toho všeho nemají ani dobrého grafika. Řeč je o politické organizaci s průměrným věkem 35 let, která si říká Dělnická mládež. Na Facebooku se chlubí tím, jak nemají rádi Piráty a Židy. Nejsmutnější na tom všem je, že jejich příbuznou organizaci DSSS nechce na kandidátce ani Volný blok.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 1.10.2021, 11:05

Dělnická mládež vytváří hodnoty

Volný blok bude bez kandidátů DSSS, oznámil vloni v srpnu předseda strany Tomáš Vandas. Kandidáti krajně pravicové strany se totiž podle něj stali terčem mediální kampaně, která podle něj byla velmi nenávistná. DSSS nakonec měla pouze dva kandidáty, a to Josefa a Tomáše Kozákovy z Karlovarského kraje. Volný blok tedy měl podporu DSSS, což možná i pro takové experty, jako jsou Volný, Bobošíková, Csáková, Lipovská a spol., může představovat medvědí službu. Ovšem mnohem tradičtější organizací než DSSS je politický spolek Dělnická mládež (DM). Ten podle jejich slov s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti sympatizuje nebo se přímo podílí na její činnosti.

Jak už všichni dávno víme, tak Dělnická mládež je vlastenecké sdružení postarších mužů, kteří se snaží svůj čas využívat velmi provlastenecky. V jejich pojetí to ovšem nezajímá jazykotvorbu, šíření češtiny a národního povědomí, jako tomu bylo v dobách národního obrození, nýbrž jim jde primárně o ilegální lepení samolepek ve městě, chození po lese, o rvačky ve sněhu, a hlavně o podezřívání ostatních z vlastního neúspěchu. Takto nějak fungují hodnoty Dělnické mládeže, která navíc příšerně hodně potřebuje grafika. Plakáty a veškeré vizuály DM jsou totiž tak otřesné, že se členové tohoto vlasteneckého spolku rozhodli začít si mazat obličeje při focení. Podle fotografií z loňského září to však vypadá, že se do činnosti Dělnické mládeže zapojili i nezletilí školáci z Litoměřic.

V následující galerii si ukážeme ty nejbizarnější plakáty, které Dělnická mládež vytvořila. Věřte, že je o co stát, protože je to holé neštěstí.

Tohle by si zasloužilo rovnou nějakou výstavu, nemyslíte?

Podobné články

Doporučujeme

Další články