fb pixel Dělej! Už tady máš bejt 4 minuty, ty magore! Naučte se správně chovat na svatbě díky Jirkovi Károvi – G.cz
Vyhledávání

Dělej! Už tady máš bejt 4 minuty, ty magore! Naučte se správně chovat na svatbě díky Jirkovi Károvi

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Období svateb se nezadržitelně blíží a my nemáme jinou možnost než si připomenout legendární amatérský film z roku 2000 v podobě záznamu svatebního obradu, který všichni známe jako „Svatbu Jiřího Káry“. Stále mezi námi existují lidé, kteří tento skvost nikdy neviděli, a když v jejich přítomnosti zvoláte některou z legendárních hlášek, koukají na vás jako na blázna.

Martin Miko
Martin Miko 26.5.2019, 08:24

Svatbová sezóna se blíží

Zpátky do roku 2000, tedy do doby, kdy se za nejasných okolností rozhodl vyučený písmomalíř Jiří Kára, který podle svých slov strávil ve vězení celkem 14 let za násilné trestné činy a krádeže, rozhodl požádat o ruku jistou Blanku Divišovou. Společně si své „ano“ řekli na Praze 7, kde probíhalo setkání přátel i samotný obřad, který tehdy naprosto autentickým a nepřikrášleným způsobem zaznamenal jistý Alex Skribuckij. Tomu se podařilo ve 26 minutách natočit a sestříhat absolutní skvost, který je dodnes považován za jedno z nejlegendárnějších videí českého YouTube.

Proč je svatba Jiřího Káry tak úspěšná? Protože se Skribuckijovi podařilo zaznamenat unikátní a autentickou událost z osobního života bývalého narkomana a alkoholika Jiřího Káry, který se společně se svými přáteli rozhodně nestydí a jsou sví. Nikde žádná přetvářka. Celých 26 minut sledujeme famózní estrádu plnou tehdy dosud neslýchaných hlášek, které si pamatujeme dodnes.

V následující galerii si připomeňme nejznámější hlášky ze svatby Jiřího Káry, který by měl znát každý budoucí i minulý účastník svatby.

A když už jste vyzbrojeni těmi správnými hláškami na svatbu, můžete si prohlédnout 10 zásadních vtipů o Kajínkovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články