fb pixel Decka vody, co stojí 250 dolarů: Inspirativní vykukové, kteří závratně zbohatli díky internetu (a lidské hlouposti) – G.cz
Vyhledávání

Decka vody, co stojí 250 dolarů: Inspirativní vykukové, kteří závratně zbohatli díky internetu (a lidské hlouposti)

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Řekněme si na rovinu, není mezi námi asi nikdo, kdo by neměl rád peníze. Nebo, komu by se nehodilo víc peněz. Ano, vidíme vás, vy hippíci, ale i vám by se určitě šiklo pár korun, které můžete darovat na charitu, ne? Tak vidíte.

Jan Studnička
Jan Studnička 11.1.2020, 00:12

Prachy dělaj člověka

Pravděpodobně chodíte do práce. A v práci možná pracujete s internetem, ale doopravdy pravděpodobně nevyděláváte peníze na internetu. A tady přichází důležitá otázka: Chtěli byste? Protože existuje řada způsobů, jak získat prašule na síti.

Velice slavně můžete například těžit Bitcoiny. A navíc už doba pokročila, všchni už víme, o co jde, takže to nebudete muset nikomu vysvětlovat. Ale pokud rádi a dlouho těžíte Bitcoiny, pravděpodobn to chcete lidem vysvětlovat. Dalším super způsobem je psaní diplomových prací za jiné lidi. Otázka je, jak jste na tom s vaším vlastním vzděláním a jestli vám takové jednání přijde morální. A jestli jste ochotni riskovat budoucí demokracie jen pro pár stovek. To už je morálnější prodávat po netu svoje nudes.

Existuje asi milion aplikací, které k tomu nemusí být přímo určeny, ale na kterých můžete poznat člověka, který by vás rád viděl nahého. Nebo nahou. Obecně to mívají ženy trochu jednodušší, protože chlapi nemají fantazii a gayů je poměrně málo. Můžete si nastavit hezký ceník a prodávat digitálně své tělo bez hlavy tak, že vaše identita zůstane skryta. Samozřejmě do toho můžete jít plně a stát se camgirl/boyem, ale nutno říct, že v tomto světě je tvrdá konkurence a těžko se člověk probojuje nahoru. Stejně jako YouTube. Nebo PornHub ostatně. Obě sítě poslední dobou už fungují dost stejně - víc followerů, víc zhlédnutí, víc příjmů z reklamy.

A vlastně ať už děláte cokoli, můžete si k tomu založit Patreon, na který vám vaši fanoušci budou posílat peníze, abyste pokračovali ve své tvorbě, případně proto, že tam na ně čeká nějaký bonusový obsah. To jsou základy toho, co můžete po večerech na internetu vyvádět. Ale samozřejmě existuje víc podivnějších způsobů, jak získat prachy na netu.

Schválně koukněte do naší galerie a kdybyste měli jiný tip, hoďte nám ho do komentářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články