Další všední den bez vztahu: 16 smysluplných věcí, které můžete dělat sami na Valentýna – G.cz
Vyhledávání

Další všední den bez vztahu: 16 smysluplných věcí, které můžete dělat sami na Valentýna

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Den svatého Valentýna je den jako každý jiný. Proto není žádný důvod k tomu chovat se zpovykaně a hysterčit, že jste stále nenašli svůj ideální protějšek, se kterým byste tento svátek oslavili. Čas se dá totiž strávit i jiným způsobem, na což byste neměli zapomínat. Nemusíte tedy vybírat z nalajnovaných valentýnských menu, které nabízejí vaše lokální restaurace, místo toho můžete dělat smysluplné věci.

Martin Miko
Martin Miko 14.2.2019, 14:14

Sám na Valentýna

14. února lze využít i jiným způsobem než sténáním, že jste sami nebo placením za květiny a valentýnské menu. Můžete zkusit i těchto 16 smyslplných věcí:

1. Začněte se učit esperanto. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejrozšířenější umělý jazyk na světě, tak ho určitě dříve či později využijete.

2. Pusťte si nějaký retro pořad typu Přátelé a začněte ho sledovat od první série. Oprášíte si dobré vzpomínky na hit od kapely The Rembrandts a uvědomíte si, že Rachel vypadá pořád stejně dobře.

3. Projeďte si line-upy letošních festivalů. Zjistíte, že letos toho přijede do Česka opravdu hodně, a že se vyplatí mít vše zmapované.

4. Co takhle vysát auto? Vzhledem k tomu, že se na letošního Valentýna oteplilo, můžete zajet s vaším autem do myčky.

5. Prolistujte si Ottův naučný slovník. O víkendu v hospodě u piva alespoň před kamarády zabodujete novými cizími výrazy, které je určitě odzbrojí.

6. Pořádně se prospěte, ať máte hodně energie na párty víkend. Valentýn totiž letos vychází na čtvrtek, což je takový malý pátek, jenže v tento den raději sami nikam nechoďte, nebo na vás budou lidi blbě koukat.

7. Pusťte si seriál Most! od prvního dílu. Sice to zabere jen pár hodin, ale nevadí. To naprosto stačí.

8. Pusťte si video z vašeho maturitního plesu a zavzpomínejte na dobu, kdy jste byli mladí, vtipní a hlavně hubení.

9. Napusťte si vanu, pokud si ji nenapouštíte moc často. Koupání ve vlastní špíně sice nezní moc vábně, nicméně jednou za čas je to fakt super.

10. Zahejtujte si v diskuzi na Novinkách. Občas je vážně zábavné vytrollit pár lidí v diskuzích nebo na sociálních sítích. Nevěřili byste, jak se lidé kvůli malichernostem dokáží naštvat.

A zde je galerie dalších tipů, které vám pomohou se zabavit na Valentýna:

A zde je 7 českých YouTube kanálů, které se vyplatí sledovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články