Další Tarantinův projekt bude sequel k Nespoutanému Djangovi: Kultovní režisér převede na plátno svůj vlastní komiks – G.cz
Vyhledávání

Další Tarantinův projekt bude sequel k Nespoutanému Djangovi: Kultovní režisér převede na plátno svůj vlastní komiks

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Tak tohle by mohlo být zajímavé! Ačkoliv Quentin Tarantino dlouhodobě vyhrožuje, že režisérské řemeslo pověsí na hřebík, v kuloárech se objevily zvěsti, že by měl chystat další projekt. Film má být adaptací sedmidílného komiksu Django/Zorro který filmový tvůrce sám napsal. Co všechno o tomhle potenciálním přírůstku do Quentinovy filmografie víme?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.6.2019, 08:30

Dva mstitelé

Natočím 10 filmů a po šedesátce už budu jen psát knihy, prohlásil kdysi kultovní režisér Quentin Tarantino. Přejeme mu, aby dělal jen to, co ho baví, ale o jeho mnohdy geniální snímky zkrátka nechceme přijít - a s námi zřejmě i většina jeho fanoušků. Oním závěrečným počinem by měl být velmi očekávaný kousek Tenkrát v Hollywoodu, který uvidíme letos v srpnu. Už teď se ale objevují zprávy o tom, že Quentin má v plánu další projekt. Ale má to samozřejmě pár otazníků.

Webzine Collider přinesl zprávu o tom, že se z několika zdrojů doslechl o chystané spolupráci Tarantina a stand-up komika a scenáristy Jerroda Carmichaela. Měli by tvořit scénář podle sedmidílné komiksové série Django/Zorro, kterou před lety vytvořil sám Tarantino.

Dějově se jedná o jakýsi sequel k jeho filmu Nespoutaný Django (2012). Hlavní hrdina, poté, co bezpečně usadil svou ženu Brumhildu, se dál živí jako lovec odměn a veškeré peníze, co takto získá, posílá právě manželce. Během svých toulek narazí na charismatického Diega de la Vegu, což, jak znalci vědí, není nikdo jiný, než maskovaný mstitel Zorro. Django se k Zorrovi přidá jako jako "bodyguard" a společně se rozhodnou vysvobozovat lidi z otroctví.

Tolik otázek...

Pokud se řadíte mezi příznivce Tarantinova díla, veli by nás překvapilo, kdybyste v tuto chvíli nebyli navnazeni a neměli řadu otázek. Hlavně se asi ptáte, kdo to bude režírovat. Bohužel vás nepotěšíme; zatím není ani jasné, jestli Carmichael píše scénář sám pod Tarantinovým dohledem, nebo se na něm velký tvůrce sám přímo podílí. Zároveň není moc pravděpodobné, že by tenhle počin byl tím, který si Tarantino zvolí za poslední ve své kariéře.

Dá se tedy předpokládat, že pokud se na filmu pracuje, Quentin se spokojí s pozicí producenta a duchovního otce celé věci. Na druhou stranu, Tarantino produkuje málo filmů, které zároveň sám netočí. Tak či tak, hlavu štábu by si určitě vybral osobně a velmi pečlivě.

Uznáváme, že mnoho informací, navíc oficiálně potvrzených, zatím nemáme, ale rozhodně to budeme sledovat. Buďme trpěliví, přátelé!

A tady si přečtěte, jak se z drsného westernového ideálu Clinta Eastwooda stal nerudný dědek a velmi dobrý režisér.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu