fb pixel Další bizarní ruská lež, tentokrát o tajemné islámské zbrani – G.cz
Vyhledávání

Další bizarní ruská lež, tentokrát o tajemné islámské zbrani

Až si tohle přečtete, budete si myslet, že se svět zbláznil. A o to Putinovi právě jde.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 18.2.2016, 11:43

Loni v září se ve Velké mešitě v Mekce zřítil do davu muslimských poutníků mohutný stavební jeřáb. Zemřelo 107 lidí a 238 dalších bylo zraněno. Příčinou neštěstí byla prý silná bouře, ve které se stroj převrátil. Na webu Prvopodstata.com se teď ale dočítáme, že to bylo úplně jinak.

V nejposvátnějším místě islámu je už od dob proroka Mohameda ukryta takzvaná Archa archanděla Gabriela - tajemný přístroj/zbraň, respektive truhla, nadaná obrovskou mocí. Když loni v září stavební dělníci na Archu náhodou narazili, při pokusu o odkrytí tohoto objektu byli zabiti masivním výronem plazmy tak silným, že převrhl i jeřáb. O pár dnů později následoval další pokus, který už plazmatickým výbojem zabil přes čtyři tisíce lidí.

Vládci Saúdské Arábie se pak spojili s moskevským pravoslavným patriarchou Kirillem a požádali ho, aby jim půjčil staré islámské rukopisy, v roce 1204 ukradené křižáky v chrámu Boží moudrosti v dnešním Istanbulu. Archanděl Gabriel v něm Mohamedovi dává pokyny, jak s Archou správně zacházet. Vladimir Putin pak nařídil převézt „vojensko-náboženský“ objekt do Antarktidy. V saúdskoarabském přístavu Jeddah byla naložena na ruské výzkumné plavidlo Admiral Vladimisky, které chrání válečné křižníky.

Zároveň Putin nařídil svým „leteckým a kosmickým silám“ zahájení bombardování teroristů Islámského státu v Sýrii, kteří se Archy chtěli zmocnit. Proč Rusové a Saúdové vezou tajemnou zbraň právě do Antarktidy? Obě země chystají osvobozovaci válku proti „fašistickým silám Západu“ a v Antarktidě k tomu mají mocného spojence. Po prohrané 2. světové válce se sem totiž uchýlily špičky nacistického Německa a od té doby odtamtud svět občas ohrožují svými létajícími talíři. Stačí sledovat tohle video:

„Pokud jde o to, co tato tajemná zbraň/zařízení ve skutečnosti je, nemáme povolení podat o tom žádnou zprávu vzhledem ke striktnosti, které se musíme podvolit, chceme-li mít dovoleno publikovat i sebemenší záblesky toho, co se děje za kremelskými zdmi v současné době,“ uzavírá web Prvopodstata.

Přijde vám to jako krystalická pitomost, respektive výplod šílence na drogách? Nám taky, a právě proto o tom píšeme. V té bizarní konspirační teorii jsou zmáchány snad všechny motivy, které se čas od času vynoří, aby hlupákům ještě víc zamotaly jejich prázdné makovice. Zákeřní muslimáci, tajemné ničivé zbraně, spiknutí světových mocností, naziufo… Konspirační bramboračka byla přitom zveřejněna na webu Prvopodstata.com, který patří k nástrojům ruské dezinformace a propagandy. Odhalil to český web Manipulatori.cz.

Smyslem blábolů Prvopodstata.com a dalších kremelských webů je vzbudit v nás pocit, že nic není pravda, ničemu se nedá věřit a všechno je jinak, než jsme si mysleli. Česká vláda nám lže a lžou nám i západní média. Sestřelená ruská stíhačka nenarušila turecký vzdušný prostor, na Ukrajině neprobíhá ruská agrese, ale osvobozenecký boj a v Sýrii nebombardují nemocnice hodní Rusové, ale zlí Američané.

Na první pohled úsměvné pitomosti jsou tak ve skutečnosti nebezpečným nástrojem, jak destabilovat českou společnost a rozvrátit domácí politiku. A divili byste se, kolik hlupáků nesmyslům kremelských webů věří. Sdílejí je na Facebooku a debatují o nich v hospodách. Jejich základní životní pocit je: „Všechno je jinak! Zkorumpovaná česká vláda a podplacení novináři nám tají pravdu!“

Jak zjistil Petr Nutil z webu Manipulatori.cz, u článku o převozu tajemné Archy z webu Prvopodstata.com lže už úvodní fotka. Není to žádný konvoj ruských plavidel, ale americká flotila, vyfocená v roce 2004 v Ománském zálivu (viz originál ZDE).

Ale co byste taky čekali od Putinova Ruska? Už v dobách Sovětského svazu to byla prolhaná zákeřná banda zbabělých mužiků ze stepí, kteří uměli jen přepadat okolní státy, obsazovat, krást a zabíjet. Viz třeba proslulá sovětská manipulace tzv. katyňského masakru:

V roce 1940 Sověti postříleli asi 16 – 25 000 zajatých polských důstojníků a svůj válečný zločin se pak pokusili svést na Hitlera. Stalin se ale ve skutečnosti choval hůř než Hitler, a dnešní ruský diktátor Putin je Hitlerovým věrným žákem.

Anketa

Věříte Putinovu Rusku?

Anketa se načítá...

A TADY se podívejte na 20 bizarních náhrobků ruských mafiánů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články