Čtrnáctiletou německou dívku znásilnila a zavraždila Angela Merkelová – G.cz
Vyhledávání

Čtrnáctiletou německou dívku znásilnila a zavraždila Angela Merkelová

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ano, je to drsná nadsázka. Ale zároveň je tohle tvrzení zcela v logice věci – bohužel.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 12.6.2018, 08:10

V lese u německého Wiesbadenu bylo objeveno tělo Susann F. (14). Vyšetřování obratem ukázalo, že ji znásilnil a zavraždil irácký imigrant Bašár Ali (20), který do Německa přišel v říjnu 2015 s hlavní imigrační vlnou. Asi 1,2 milionu nelegálních imigrantů tehdy navzdory tzv. dublinskému systému otevřela dveře Angela Merkelová, jak jsme podrobně popsali zde. Právě německá kancléřka tedy za zločin nese politickou odpovědnost. Přesně jak na Twitteru napsala Alice Weidelová z protiimigrační strany Alternativa pro Německo (AfD): „Susanna je další obětí pokrytecké a egoistické vítací politiky spolkové kancléřky Angely Merkelové.“

Otřesná vražda je navíc vzhledem k okolnostem symbolem, který jasně odhaluje realitu: většina příchozích nejsou uprchlíci před válkou, ale čistě ekonomičtí imigranti. Okamžitě po zabití Susann totiž Bašár s celou rodinou sednul do letadla a uprchl zpátky do Iráku, kde byl později zadržen. Dobrovolně se tedy vrátili do “nebezpečné” země, kde jim údajně šlo o život.

Tím dokázali, že jejich motivace k odchodu do Německa byla jiná. Neutíkali před rizikem, ale vydali se za sladkým životem za evropské peníze. Stejně jako stovky imigrantů, kteří dnes po získání azylu jezdí na dovolenou do zemí, z nichž předtím uprchli. Jenže to přece nedává smysl. Pokud mi jde někde o život a uteču odtamtud, nebudu se tam dobrovolně vracet.

Vražda Susann F. navíc dokazuje, že Merkelové slavné prohlášení: “Zvládneme to!” bylo jen líbivým a prázdným politickým heslem. Němci to absolutně nezvládají. Kdyby to totiž zvládali, vrah by už v Německu rok a půl nebyl, takže by se Susann dnes žila. Žádost o azyl, kterou rodina podala až v září 2016, byla v prosinci 2016 zamítnuta. Bašár i jeho příbuzní měli být deportování, což ale německé úřady nedokázaly prosadit. A to navzdory faktu, že se Bašár podílel na několika přepadeních a v uprchlickém středisku byl podezřelý ze znásilnění jedenáctileté dívky. Zpět do Iráku se “deportoval” sám a dobrovolně až po vraždě.

Deportace imigrantů se zamítnutým azylem se Němcům nedaří skoro v polovině případů. “Ze zpráv spolkové policie vyplývá, že za první čtvrtletí letošního roku bylo úspěšně deportováno 5548 odmítnutých žadatelů o azyl. Ve stejném období však musely úřady přerušit 4752 vyhoštění, protože dotyčné osoby nebyly k nalezení,” píšou Novinky. V jiném článku se dočítáme, že deportaci imigrantů brání široce rozvětvená síť nevládních organizací, napojená na “protivyhošťovací byznys”. Z Evropy se tak nedaří vyhostit nejen ty, kdo se u nás snažili usadit neoprávněně, ale ani skutečně nebezpečné cizince typu vraha z Wiesbadenu.

Pokud ale zločincům hrozí trest, prchají před spravedlností zpátky do zemí svého původu, kde jim údajně šlo o život. Je v tom ironie: teprve v této chvíli se stávají skutečnými imigranty.

A tady si přečtěte, že imigrační mejdan by mělo zaplatit Německo, které ho uspořádalo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články