10 budíků pro lidi, co se jen tak nevzbudí

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
26.11.2014, 09:00
Můžete ho polívat vodou, bušit do něj kladivem, a stejně bude pořád spát. Co takovému člověku pořídit k Vánocům? Hardcore budík!
   

1. Hmm, slanina

baaacon Tenhle koncept na to jde od lesa. Toastovač ve stanovený čas nažhaví obvody a vás probudí příjemná vůně křupavé slaniny. To by probudilo i mrtvolu!  

2. Sonická puma

sonicbomb 113 decibelů. Přesně tolik je schopen tenhle budík vyvinout, pokud jeho standardní zvonění několikrát přeslechnete. Je to rámus srovnatelný s rockovým koncertem, takže pravděpodobně probudíte celý barák.  

3. Tohle je dostane do vrtule

helikopt Tenhle budík má vrtulku, která se odpálí a odcestuje do dalekých krajů. Aby přístroj zmlknul, musíte ji najít a usadit zpátky na její základnu. Vychytralé...  

4. Přestřihněte správný drát

defuse Vždycky jste si chtěli zahrát na pyrotechnika, který musí v časovém limitu střihnout do správného vodiče, ne? Tenhle budík vám to splní, ale budete ho za to nenávidět. Dráty jsou rovnou tři a pořadí jejich rozpojování se každé ráno určuje náhodně, takže hodně štěstí.  

5. Budík na útěku

clocky Mobil jako budík používá většina z nás. Co kdyby ale budík byl opravdu mobilní? Tenhle má kolečka a během zvonění vám ujede z dosahu, takže ho nemůžete jen tak v polospánku zaklapnout a vrátit se zpátky do říše snů.  

6. Stačí se trochu natáhnout

stoupac Tenhle budík visí na stropě a jeho první zvonění je důrazné, leč krátké. Za pět minut to na vás zkusí znovu, ale už bude blíž stropu, protože jeho lanko se s každou další minutou zkracuje. Abyste ho vypnuli, budete muset fyzicky vstát, protože vleže na něj nedosáhnete.  

7. Střelba na cíl

strelba Pro všechny vojáky a policajty v nás je určen tenhle budík s terčíkem a laserovým ukazovátkem ve tvaru pistole. Zmlkne až ve chvíli, kdy trefíte střed terče. Po divoké kalbě to může být nesplnitelná mise.  

8. Pro zmlknutí vhoďte bůra

kasicka Tenhle japonský budík má výchovnou funkci - pro jeho deaktivaci musíte štěrbinou nahoře vhodit minci. Po roce vstávání tak možná našetříte na nový, až ho jednoho dne vzteky rozmlátíte.  

9. Rozcvička vás postaví na nohy

cinka Těžkotonážní budík ve tvaru činky se vypne až poté, co ho desetkrát zvednete a tzv. zapumpujete. Senzor uvnitř pozná, jestli jste cviky provedli poctivě. Notorickým spáčům tak rychle narostou bicepsy. Radši si kupte dva, abyste neměli na jedné ruce větší svaly než na druhé.  

10. Třískněte s ním o zem, udělá vám to dobře

bouchac Tenhle šmoula vám minimálně zlepší náladu. Na vypnutí stačí, abyste s ním praštili o zem nebo o stěnu. Je z měkké pěny, takže mu to neublíží a senzor uvnitř po nárazu pozná, že má zmlknout. Otázkou je, jestli vás ten nával satisfakce opravdu vzbudí. Možnost s budíkem beztrestně praštit je ale k nezaplacení.   A pokud odoláte těmhle vtipným a vysoce účinným budíkům, jděte na to jinak. Tady je 7 tipů, jak se vykopat z postele po prvním zazvonění budíku. 

Komentáře

Doporučeno pro vás