fb pixel Co bychom si měli zahrát, když jsme teď všichni doma? – G.cz
Vyhledávání

Co bychom si měli zahrát, když jsme teď všichni doma?

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Abychom nehráli svým partnerkám (a partnerům) na nervy, když budeme celé dny vysedávat doma v karanténě, měli bychom se vždy na pár hodin denně uklidit k počítačům a konzolím. Možná už máte ale všechno dohrané, nebo jste dlouho nic nesmažili a nevíte, do čeho se pustit. Nebojte, my poradíme.

Jan Studnička
Jan Studnička 13.3.2020, 17:11

S velkou slávou doma!

Důležité je nejenom to, že jste doma vy, ale i všichni ostatní. Což znamená, že máte vyjímečnou příležitost dát dohromady starý gang z koleje a zjistit, jak moc jste se od té doby zhoršili v Counter Striku. Nebo zkuste něco z našeho seznamu! Na každou z těch her přísaháme.

Dávali jsme důraz na multiplayerové tituly, které si můžete užít s přáteli. Ať už těmi, které znáte z reálného světa, nebo novými z Itálie či Wu-chanu. Ale vpašovali jsme tam i jeden dva single projekty, které si myslíme, že by vám neměly utéct a jsou dostatečně atmosferické na to, aby vás pohltily na pár hodin. A možná, možná byli trochu vděční za reálný svět.

Z těch mulťákových jsme pak navrhli nějaké kooperační uklidňující stavařské věci, ale i brutální akční řežby nebo intenzivní taktické přestřelky. A my sami teď popravdě nevíme, co z toho si vybrat, takže se možná potkáme postupně ve všech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články