fb pixel Chcete být slavní a bohatí? Staňte se youtuberem! Daniel Middleton díky Youtube letos vydělal 358 milionů korun – G.cz
Vyhledávání

Chcete být slavní a bohatí? Staňte se youtuberem! Daniel Middleton díky Youtube letos vydělal 358 milionů korun

Zdroj: Facebook

Ačkoliv youtubeři brečí, že peníze z reklam na Youtube už nejsou to, co bývaly, přesto se jim daří vydělávat čím dál víc a víc peněz. Především díky sponzorům, product placementu, merche atd. Stačí jen chtít. Ti nejlepší z nich vydělávají pohádkové peníze, což dokazuje i žebříček nejvýdělečnějších youtuberů, kterému vévodí Daniel Middleton s výdělkem zhruba 16,5 milionů dolarů, což je přes 358 milionů korun českých.

Martin Miko
Martin Miko 10.12.2017, 08:53

Youtuber Daniel Middleton vydělal letos nejvíc

Magazín Forbes sestavil žebříček nejlépe vydělávajících youtuberů, který zveřejňuje již třetím rokem. První místo v tomto žebříčku obsadil 26letý Daniel Middleton se svým youtubovým kanálem DanTDM, který vydělal téměř 360 milionů korun českých před zdaněním. Mladý Middleton se věnuje primárně tvorbě takzvaných let`s play videí, což je streamování nebo záznam během hraní videoher.

Middletonův kanál za pět let své existence nasbíral 17 milionů fanoušků a dle jeho slov pro server Newsbeat se před youtuberingem věnoval práci v supermarketu. Když se generované peníze z Youtube začaly rovnat výši zisku ze supermarketu, tak ze zaměstnání odešel a začal se věnovat pouze videím. Za svou dosavadní kariéru získal skoro 12 miliard zhlédnutí.

Loňský vítěz PewDiePie klesl na 6. místo

Oblíbený švédský youtuber PewDiePie se minulý rok v 15 miliony dolarů výdělku umístil na prvním místě, avšak z důvodu afér týkající se jeho rasistických a antisemitistických výlevů se letos propadl na 6. pozici z důvodu vypovězených smluv. Přesto je však youtuberem s největším počtem odběratelů a vydělal obstojných 12 milionů dolarů.

Youtubeři, kteří se umístili v žebříčku nejlépe vydělávajících tvůrců videí, se primárně orientují na herní videa, videoblogy, zábavný obsah a dokonce i na recenze hraček.

A zde je 9 způsobů, jak se stát úspěšným youtuberem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články