fb pixel Chata Tonyho Starka k pronájmu: Airbnb nabízí ubytování na místě, kde byl pohřben nejslavnější Avenger – G.cz
Vyhledávání

Chata Tonyho Starka k pronájmu: Airbnb nabízí ubytování na místě, kde byl pohřben nejslavnější Avenger

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Milovníci Avengers mají nyní jedinečou možnost si pronajmout srub Tonyho Starka z marvelovského velkofilmu Avengers: Endgame. Sice stojí 18 tisíc na noc, ale za to si můžete alespoň pár hodin připadat jako superhrdina. A to se vyplatí!

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 25.6.2019, 12:43

Dům Tonyho Starka

Předpokládáme, že každý fanoušek Marvelu už Avengers: Endgame dávno viděl, ale pro jistotu upozorňujeme, že se v textu objeví nějaké ty spoilery a události z tohoto veleúspěšného filmu, takže přestaňte číst v případě, že se nechcete okrást o zážitek.

Každý, kdo viděl prozatím poslední velkofilm od Marvelu s názvem Avengers sa podtitulem Endgame, si určitě vybavuje místo, ve kterém žil Tony Stark alias Iron Man poté, co se Thanosovi podařilo lusknutím prstů s Rukavicí nekonečna smazat polovinu lidstva z celé galaxie. Ano, legendární srub u jezera, ve kterém žil společně se svou rodinou, a ve kterém vychovával svou malou dceru. Zároveň se jedná o místo, které známe díky tomu, že se zde konal Starkův pohřeb, který si určitě pamatujete ze závěru filmu, při kterém všichni kolem vás v kině plakali.

Právě na tomto místě nyní díky Airbnb můžete strávit noc. K dispozici je prý i veranda a výhled na jezero, které se nachází hned vedle. Problém je tak trochu v ceně, jelikož za jednu noc zde zaplatíte přes 18 tisíc korun. Navíc je zde podmínka, že ve srubu musíte strávit minimálně 3 dny. Předtím než byl tento objekt k pronájmu zmedializován v médiích a na sociálních sítích, byla cena pronájmu třetinová.

Díky kinohitu musí být tento srub doslova zlatý důl a ještě několik let určitě bude. Něco podobného se stalo i ve městě Pripjať, které se stalo obrovsky populárním díky novému seriálu Černobyl z produkce HBO. Co se týče srubu oblíbeného člena Avengers, tak se nachází kousek od letiště v Atlantě v americké Georgii. Srub je situován na samotě a ubytovat zde lze až 6 osob, ale s žádnými večírky a mejdany moc nepočítejte, protože podle profilu Airbnb jsou zakázány. Rovněž je zakázáno tahat do srubu vaše domácí mazlíčky. Součástí vybavení je samozřejmě wi-fi, klimatizace, televize a krb.

V 6 lidech si tak na 3 dny můžete pronajmout srub Tonyho Starka za 63 tisíc, což vás vyjde na 10 tisíc pro každého. Tohle určitě velmi rádo zaplatí spousta fanoušků oblíbených komiksů, kteří budou chtít zažít na vlastní kůži místo, kde byl pochován Iron Man.

A zde vás překvapí, že Disney staví zábavní park ve stylu Marvel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články