Černá kronika staré Zaňákové: Galerie osobností, které se vyfotily s Lucií Bílou a odešly na onen svět – G.cz
Vyhledávání

Černá kronika staré Zaňákové: Galerie osobností, které se vyfotily s Lucií Bílou a odešly na onen svět

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Česká popová scéna se už 53 let může pyšnit touto jedinečnou pěveckou chloubou, která nám dělá radost už od 80. let. Její vlastní jméno Hana Zaňáková vám asi nic neřekne, protože se později nechala přejmenovat na Lucii Bílou. Ano, tu Lucku Bílou, která svého času hajlovala s Danielem Landou a o mnoho let později obhajovala kapelu Ortel kvůli sporu s Radkem Bangou. Kromě zpěvu se však Lucka i ráda fotí se slavnými lidmi, jenže....

Rom Jeremy
Rom Jeremy 7.4.2019, 08:23

Náhoda?

V českých kruzích ji známe jako královnu popu, avšak většinou ji vidíme na pódiu zpívat v muzikálech nebo s metalovou kapelou Arakain. Ve volných chvílích ráda usedá za porotcovský stůl v televizní show Česko Slovensko má talent, kde předává celému světu svá moudra a pravidelnou dávku emocí.

Mezi její nejzásadnější nadlidské schopnosti však nepatří zpěv, nýbrž odvaha se stále fotit se slavnými, ačkoliv tito lidé dříve či později zemřou. Samozřejmě je to zcela jistě náhoda a rozhodně se nesnažíme tvrdit, že naše několikanásobná zlatá slavice za tato úmrtí nese odpovědnost, ale ostražitost je vždycky na místě.

Takže až náhodou potkáte Lucii Bílou, klidně si od ní nechejte dát autogram, ale ať vás ani nenapadne si s ní dělat selfíčka! Nemáte zač!

Následující galerie zachycuje všechny známé tváře, se kterými se Lucka Bílá vyfotila a ony nás následně opustily.

A tady čtěte životní moudra Ala Bundy, které jsme si odnesli ze seriálu Ženatý se závazky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články