Castingový přešlap od Netflixu: Superman Henry Cavill v roli Zaklínače bude vypadat jako Legolas

Obrázek uživatele Martin Miko
01.11.2018, 10:41

O seriálovém zpracování knih oblíbené série knih od Andrzeje Sapkowského Zaklínač se hovoří už nějakou dobu. Seriálová mašinérie Netflix se rozhodla, že poprvé ukáže fanouškům, jak bude vypadat Henry Cavill v roli hlavní postavy Zaklínače. Fanoušci samozřejmě řeší, jestli je oblíbená postava podobná knižní i herní předloze.

Netflix ukázal svého Zaklínače

Chystaný seriál od Netflixu Zaklínač už prozradilo herecké obsazení a casting, nyní však poprvé ukázalo Henryho Cavilla v kostýmu hlavní postavy. Henryho Cavilla všichni známe z role filmového Supermana, a to hned z několika filmů, kde ztvárnil roli superhrdiny ze světa DC Comics. Fanoušci dlouhou dobu spekulovali o tom, jestli by ho náhodou neměl ztvárnit někdo starší. Henry Cavill přece jen působí jako model. V roli Zaklínače však působí jako Legolas z trilogie Pán prstenů.

Na Twitteru Netflixu byly včera zveřejněny první záběry nového Zaklínače. V komentářích si přečtete, že vypadá jako Legolas spojený s Lucius Malfoyem z Harryho Pottera a hromadně se shodují na tom, že Zaklínače měl spíše hrát dánský herec Mads Mikkelsen, který by se na tuto roli hodil mnohem lépe.

Jak se vám líbí Superman v roli Zaklínače? Nám teda moc ne a spíš nám připadá, že si z nás Netflix udělal Halloweenskou legrandu.

A zde je 6 vlasteneckých hitů, které s přehledem utnou Motlitbu pro Martu.


Komentáře

Doporučeno pro vás