fb pixel Když Disneyho princezny ožijí v reálu – G.cz
Vyhledávání

Když Disneyho princezny ožijí v reálu

25letá Sarah Ingle z amerického Denveru má zvláštní zálibu. Převléká se za známé princezny od Walta Disneyho. Za tenhle koníček již utratila přes čtvrt milionu korun. Musíme ale uznat, že proměny se ji daří.

Petra Švejstilová
Petra Švejstilová 5.3.2016, 13:42

Mnoho malých holčiček touží vypadat jako princezna. Mladá Američanka Sarah Ingle si tento sen splnila. Ovšem nic není zadarmo. Za své dokonalé proměny utratila již přes 300 tisíc korun.

A tak si nechává šít kostýmy na zakázku, má ohromné množství nejrůznějších líčidel, paruk, barevných čoček, apod.

Dívka žije v podstatě dvojí život. Ve dne pracuje jako marketingová manažerka, po večerech dochází k dokonalé proměně. A z manažerky Sarah je rázem Elsa z pohádky Frozen či kupříkladu rudovlasá Ariel z Malé mořské víly.

Sama Sarah potvrzuje, že „hrát si na princeznu“ je velice náročné: „Zabírá to opravdu spoustu času, protože oblečení má hned několik vrstev, přes které je potřeba se dostat, a to zavazování na zádech? Šílené.“

Sarah se ovšem nepřevléká jen pro sebe. Chodí též na různé dětské oslavy či k nemocným dětem do nemocnic a dělá jim radost. A vzhledem k tomu, že jí to v promakaných kostýmech tolik sluší, děti jsou naprosto ohromené.

Posuďte sami, zdali se jí proměny daří:

1. Elsa (Frozen)

2. Sněhurka (Sněhurka a sedm trpaslíků)

3. Ariel (Malá mořská víla)

4. Popelka

5. Locika (Na vlásku)

6. Sarah Ingle v reálu (Je to fakt kočka!)

A u princezen ještě zůstaneme, tady si můžete poslechnout, jak to zní, když Disneyho princezny zpívají svým rodným jazykem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články