8 typů lidí, na kterých se na Facebooku nejčastěji zasekáváme – G.cz
Vyhledávání

8 typů lidí, na kterých se na Facebooku nejčastěji zasekáváme

My ty lidi rozhodně nestalkujeme. Jenom nás prostě zajímá, co se jim honí hlavou.

Elsa K.
Elsa K. 21.7.2016, 08:07

Takže nejčastěji „omylem“ zabloudíme na zeď:

1. Bývalých, současných a budoucích milenců

U těch prvních v závislosti na tom, kdo se rozešel s kým, ve kterém století a za jakých okolností, buďto přežvykujeme kyselé hrozny nebo blahosklonně sledujeme, jak si bez nás žijí. U stávajících si prohlížíme do zblbnutí všechny jejich fotky a zavařujeme chat, stejně jako u těch budoucích.

respect

2. Současných přítelkyň svých bývalých partnerů

Naše citové rozpoložení při obhlídce těchto jedniček a nul logicky záleží na okolnostech rozchodu. Tak jako tak se neubráníte tendencím ke srovnávání. A většinou dospějete k názoru, že je vám setsakramentsky podobná. Ale jen fyzicky.

love

3. Vtipných holek a kluků

Někteří uživatelé nás prostě baví. Je jedno jestli pomocí prvoplánového, absurdního, cynického nebo chytrého humoru, ale zabrousit čas od času na jejich zeď má rozhodně léčebné účinky. Záživné bývají i diskuze pod jejich posty, kde se to hemží trolly a trotly.

wonkette-com

4. Hezkých holek a kluků

I když semeniště krásných exhiboušů se přesunulo spíš na Instagram. Pokud ale postují veřejně, můžete si ověřit i jestli nejsou jen hezcí.

dalekohled

5. Celebrit a pseudocelebrit

Ale to už musíte být buď opravdu zoufalí, když si z oceánu více než miliardy uživatelů Facebooku nejste schopni vylovit pár kapek, které by vás opravdu zajímaly z jiného důvodu než proto, že zajímají ostatní, nebo jste bulvární novinář.

6. Lidí, jejichž posty vám připadají inspirativní

Třeba taky sbírají Čtyřlístky, houby nebo se vyznají v trash metalu lépe než vy. Nebo jsou kreativní a žijí (tedy minimálně se tak prezentují) život podle vašich představ.

7. Nejagresivnějších přispivatelů do diskuze, která vás zaujme

Kolektivní duše agenta StB dřímá v každém z nás.

8. Dementů a cvoků

Protože nás bytostně zajímá, kam až to může zajít.

Ale největší stalker je stejně sám Facebook, který pomocí cookies zaznamenává veškeré kroky vašich prstů. Proto choďte zásadně jen tam, kde nechcete být sami.

A TADY se podívejte, jak by vypadala Wikipedie v reálu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu