fb pixel 6 komplikací v lásce: jednoduchá řešení vám přináší Ikea – G.cz
Vyhledávání

6 komplikací v lásce: jednoduchá řešení vám přináší Ikea

Slavná švédská firma už nedělá jen nábytek, který si musíme sami smontovat, ale dělá i do lidských vztahů, které si sami smontovat neumíme.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 17.2.2016, 12:41

Věříte-li tomu, že láska je komplikovaná záležitost, IKEA má řešení, které vás bezpečně provede letošním Valentýnem,“ sdělila koncem minulého týdne svým stávajícím i potenciálním zákazníkům švédská nábytkářská společnost. „Představujeme ‚příručku lásky‘ s návodem na odstranění závad ve vašem vztahu.

IKEA se ve své nové kampani sice primárně zaměřuje na jihoasijský / pacifický trh, konkrétně Singapur, Thajsko a Malajsii, ale určité věci jsou univerzálně platné pro všechny lidské bytosti bez ohledu na jejich původ a bydliště, takže to pasuje dokonale i na nás, Evropany. Vlastně aby taky ne, když ji z velké části pomáhala vymyslet a realizovat Natalia Dudek – polská kreativkyně s česky znějícím příjmením.

Ale teď už se pojďme podívat, jak nám chce IKEA pomoci ve správném sešroubování našich rozklížených vztahů. (Hlavní poselství: když všechno selže, skočte si na párek!)

1. Ohromné problémy vyřeší drobné věci

2. Taky řešení, třebaže jen krátkodobé

3. Nábytek vás neopustí, sejde leda stářím

4. Dvě postele jsou lepší než jedna

5. Když všechno selže, jděte na párek v rohlíku

6. Ikea má jednoduchý návod na složení čehokoli

A nakonec tu pro vás máme 10 manuálů, které se tváří, jako že je má na svědomí IKEA, nebo Jak si doma postavit filmová monstra podle návodu z IKEA. Nebo si připomeňte veselou kauzu, která se rozjela před dvěma měsíci o Vánocích – Falešný stůl Hadølf ve tvaru svastiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články