fb pixel Bývalý boxer Mike Tyson s půlmetrovým jointem v ruce. Tak se podniká v marihuanovém průmyslu – G.cz
Vyhledávání

Bývalý boxer Mike Tyson s půlmetrovým jointem v ruce. Tak se podniká v marihuanovém průmyslu

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Někdejší světová jednička v těžké váze Mike Tyson už možná není sportovec, ale jeho plicní kapacita je na tom stále dobře. Aspoň to dokazuje video, na němž si bývalý boxer dává půlmetrového jointa s B-Realem ze skupiny Cypress Hill, což je jedna z nejvíc random věcí, které dnes uvidíte na internetu.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 13.2.2019, 12:06

Z boxera marihuanovým bossem

52letý sportovní veterán přitom není jen tak nějaký obyčejný hulič. Tyson vlastní marihuanovou farmu v kalifornském Údolí smrti, kterou otevřel po legalizaci konopí v tomto státě. Bývalý boxer věří v léčivé účinky zelených listů a dokonce založil školu pro potenciální pěstitele nazvanou Tysonova kultivační škola. Kromě toho investuje peníze do výzkumu léčebných účinků marihuany, především pak její složky CBD, která nemá žádné psychoaktivní účinky, ale používá se k léčbě depresí, nevolnosti i úzkostných poruch.

Z marihuany se stal pro Tysona opravdu lukrativní byznys, není tedy divu, že se snaží podobnými výstupy drogu v očích veřejnosti normalizovat. Třeba tím, že se zhulí obřím jointem na festivalu. Není to přitom poprvé, co se zelenému dýmu oddával veřejně. Jednoho jointa už zhulil loni se zápasníkem Conorem McGregorem v Dublinu.

Tysonův vztah k omamným látkám nebyl nikdy úplně ideální. Už v minulosti několikrát promluvil o své lásce k drogám a alkoholu, která se datuje až do doby, kdy mu bylo pouhých 11 let. Nyní se zdá, že mu z jeho neřestí zůstala jen ta nejmíň škodlivá, takže nelze nic namítnout. A navíc mu vydělává velké peníze.

V galerii se můžete podívat na další hvězdy, které rozjely podnikání v marihuanovém byznysu:

A tady čtěte o opravdovém Luďanovi z Mostu, který se ale jmenuje Pavel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články