Být černochem a žít v Česku se vyplatí: tady je 7 důvodů proč

Obrázek uživatele Rom Jeremy
Aktualizováno: 23.05.2019, 13:54

Být černochem v zemi, jako je Česká republika, s sebou přináší spoustu výhod. Půlka země se vás sice bojí, ale ta druhá vám už jen z toho důvodu fandí! A to není všechno...

1) Pravděpodobně jste obdařenější

Dle všech statistik jste pravděpodobně obdařenější než váš český kamarád, a proto když dorazíte na párty, máte větší pravděpodobnost, že zabodujete u dívek právě vy. Ženy a dívky budou zvědavé a rozhodně po vás ‚pudou‘. Buďte na pozoru a mějte u sebe vždy kartáček na zuby a náhradní spodní prádlo.

2) Jste lepší ve sportu

Díky genetickým predispozicím máte mnohem lepší předpoklady k tomu být rychlejší, hbitější a mnohem lepší ve sportu než vaši spolužáci. Nezahálejte proto a věnujte se atletice, fotbalu nebo basketbalu. I bez tréninku totiž zjistíte, že jste lepší než většina vašich vrstevníků. Vše je dáno tím, že dle výzkumů vědců máte o 19% vyšší hladinu testosteronu a jinou stavbu těla než běloši. A když to nevyjde ve sportu, tak začněte dělat do muziky. Rap je pořád v kurzu.

3) Umíte se lépe oblékat

Kromě sportovního a hudebního nadání disponujete i něčím, co většině české populace naprosto chybí. Máte vkus. Nikdy se nestane, že byste přišli do divadla v rybářské vestě a na slavnostní oběd v sandálech v ponožkách. Na maloměstě vás pravděpodobně mají za blázna nebo homosexuála, který chce pobuřovat, ale když se podíváte na rejoice kalhoty lidí, kteří se vám smějí, tak víte, kde je pravda.

4) Máte zářivější úsměv

Není to tím, že byste si čistili zuby lepší pastou než běloši, ale vzhledem k barvě vaší kůže je zde mnohem větší kontrast. Proto to vypadá tak, že máte zářivý a dokonalý úsměv, který stál desítky tisíc korun. A to se vyplatí!

5) Vyniknete v davu

Když jste obyčejný Čech, tak s velkou pravděpodobností zapadnete v šedi nudy a nikdo si vás v davu nevšimne. Při přijímacím pohovoru si vás nikdo nezapamatuje a v podstatě jste jen mravenec v obřím mraveništi jménem svět. Když jste černoch a přestěhujete se do ČR, tak si vás zapamatují všude hned na první pohled, jelikož v davu vyniknete. Sice nesmíte páchat trestnou činnost, protože vás ihned dopadnou, ale zato ve škole a kariérním životě vám to může jen a jen prospět.

6) Máte šanci objevit se ve filmu

Vzhledem k tomu, že tvůrci filmových trháků obsazují v úplně každém filmu alespoň jednoho černocha, aby nebyli obviněni z rasové diskriminace, máte velkou šanci, že to budete právě vy. Sice ve filmu budete pouze „černoch do počtu“ a pravděpodobně vás ve filmu zabijí, ale i tak to může být skvělá příležitost k tomu se proslavit.

7) Můžete udělat kariéru v politice

Když to dokázal Dominik Feri, tak to přece nebude taková dřina. Alespoň toto se dočtete na diskuzních fórech pod články, které píší o Top 09. Jestliže máte jinou barvu kůže než je bílá, dostatek ambicí a chuť něco změnit, tak jděte do toho! Třeba z vás taky bude nakonec poslanec. Být černým Kalouskem přece nemusí být tak špatné.

A zde je 6 důvodů, proč chodit s uprchlíkem.


Komentáře

Doporučeno pro vás