Vánoční inspirace: Po čem muži touží?

Chlast, hry a fusekle? Kéž by to bylo tak jednoduchý.
    Obdarovat muže je celkem oříšek. A zrovna teď před Vánoci, kdy se ze všech směrů ženou tuny nabídek a vy nevíte z čeho vybírat. Pokud se chcete vyhnout křečovitému hereckému představení pod rozzářeným stromkem, chce to zapojit iniciativu. Neuděláte sice nic špatně na tom, když přímo vyrazíte na výzvědy ("Takže, co bys letos chtěl najít pod stromem?"), ale tím pak padá kouzlo překvapení. Aspoň jednou tu životní rutinu můžete trochu osvěžit a ukázat, že na toho druhého myslíte. Klidně i úplnou maličkostí. Během roku se navzájem příliš nerozmazlujeme - Vánoce jsou ideální příležitostí.   Christmas-presents-for-da-005  

Zlatá střední cesta

Řídíte-li se jednoduchou metodou: "Koupím něco, co se týká jeho koníčku/zálib" a nejste s nimi přitom dopodrobna seznámena, na 75% pořídíte špatně. On to totiž už dávno bude mít, nebo se prostě kvůli blbé klice netrefíte ("Zlato, to je sice moc hezký, žes mi koupila GTA5... Ale já hraju na počítači a tahle verze je pro PS3..."). Nervěte to přes koleno. Sežeňte něco, co by si jen tak sám nepořídil. Rád cestuje? Kupte mu např. stírací mapu, kde si může značit místa a státy, které už navštívil - a plánovat do budoucna. Je fotograf maniak a nejvíce času stráví běháním venku s hledáčkem před nosem? Zkuste tu geniální termosku ve tvaru objektivu, aby si mohl v té kose loknout něčeho teplého. Není to zas tak těžké.  

Spotřební zboží

Po dlouhodobých výzvědech jsme daly dohromady fakt, že co si chlap sám nekoupí, po tom zbytečně neprahne. Jsou velmi praktičtí. Pokud si dostatečně všímáte, co si sami pořizují, nic nezkazíte tím, když je takto obdarujete ve větším množství - dobrá káva, tabák, doutníky, exkluzivní lihovina. Navštivte obchod s delikatesami a věřte, že budete za vodou. Je-li nadšeným motorkářem, určitě se mu šikne pár nových rukavic. Trčí kvůli práci věčně na telefonu? Věřte že přenosnou power bankou mu uděláte radost a vytáhnete trn z paty, když bude zoufalý z dosahu sítě. Nikdy není špatnou volbou ani nová vůně, voda po holení... Nutně ale nemusíte vybílit celou drogerii. o-MAD-MEN-AS-GAME-OF-THRONES-CHARACTERS-facebook Odpovědi na dotaz vánočního daru se veskrze profilovaly do této podoby. "Whisk(e)y. A kuřbu."  

Co si užijete společně

To mohou být např. lístky na koncert, do divadla (tady bacha s výběrem), sportovní utkání... Buďte ovšem soudní s načasováním. Koupíte-li lístky na akci, která se koná za šest měsíců, nemůžete vědět, co se do té doby mezi vámi bude dít.  

Na závěr...

Když tohle všechno zkombinujete a dáte dohromady ještě se svou vrozenou tvořivostí, jste za vodou. Vytvořte mu ultimátní balík pro přežití. Bude nadšen. Delightful Men's Gift Basket   Pokud nemáte Vánoce rádi nebo je dokonce přímo nesnášíte, tady najdete zaručeně fungující návod, jak si je opět zamilovat. A TADY nebo TADY pak případně, jak je originálně, ba dokonce úchylně zkrášlit.    

Komentáře

Doporučeno pro vás