Rozhovor na gauči, díl 3. Host: klidný Vašek Rybář vypráví o USA

Proč nesahat Američankám na zadek, kolik stojí pivo a co vůbec vědí za oceánem o Česku...

Vašek Rybář, náš dlouholetý kolega, je naprostý kliďas. Nikdy jsme ho neviděli se rozčílit ani nadávat, ani sprosté slovo neřekne – je to Mirek Dušín české žurnalistiky. Spoluzakládal web Moviezone, psal do Levelu, pracoval v Premiere, dělal s námi v Maximu, píše pro spřátelený časopis Faster a ifaster.cz. Kromě svého jména používá autorskou značku Imf.

Nedávno se vrátil z ročního pobytu v USA, kde nepracoval ani nestudoval, ale působil jako ‚profi přítěž‘ své přítelkyně, studentky právnické fakulty na Yale University. Měl tak času dost ochutnat americké burgery, sexuálně (ne)obtěžovat Američanky, bloumat po supermarketech, porovnávat ceny i kulturní odlišnosti atd.

Rozhovor má 18 minut, je to nesestříhané. Pokud se nechcete na nás dívat, máte dole k dispozici mp3 nahrávku. Ideální do sluchátek k rannímu sexu nebo místo večerních zpráv nebo jako pohádka na dobrou noc a slastné sny.

(Pokud máte slabší internetové připojení, nebo vás operátor škrtí s datovým objemem, pusťte si náš rozhovor jako audio podcast)

A jak se přesně vyslovuje slovo YALE? Pokud nevíte, klikněte sem.

Na předchozí díl s hostem Adamem Maršálem se můžete podívat ZDE a s Veronikou Kratochvílovou zase ZDE.


Komentáře

Doporučeno pro vás