Muž si dělal selfie se zbraní, střelil se do hlavy

Není selfie jako selfie! Třiačtyřicetiletý muž z amerického státu Washington se zastřelil poté, co se fotil se zbraní u hlavy. Myslel si, že není nabitá, ale spletl se. Vážení, tohle je vážně pech.

Selfie je typ fotogra-fického autoportrétu, obvykle pořízeného z ruky za pomoci digi-tálního fotoaparátu či chytrého telefonu.

Mladý Američan, jehož totožnost zatím nebyla zveřejněna, si ve středu 9. března společně se svou přítelkyní dělal selfie se zbraní, napsal zpravodajský web Skagit Valley Herald s odkazem na místní policii.

Se zbraněmi se muž fotil rád. Nebyla to první fotografie, kterou pořídil. Jeho přítelkyně vyšetřovatelům sdělila, že náboje byly ze zbraně vždy vyndány. Bohužel, při pořizování poslední selfie došlo k neštěstí – jeden z nábojů ve zbrani přece jen zbyl.

Nejedná se zdaleka o první podobný případ, kdy se někdo zastřelil při pořizování selfie. Kupříkladu loni na podzim takto zemřel 19letý mladík z Houstonu, když se fotil se zbraní s cílem nahrát fotky na sociální síť Instagram.

Celkem loni zemřelo při incidentech spojených se selfie minimálně 27 lidí, uvedl The Washington Post.

Lidé se zbláznili! Zakažme tuhle narcistickou zábavu.

A ZDE se můžete podívat na 7 trapných selfie, až hanba fackuje.


Komentáře

Doporučeno pro vás