9 věcí, bez kterých se letos na žádném festivalu včetně Rock For People rozhodně neobejdete! – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, bez kterých se letos na žádném festivalu včetně Rock For People rozhodně neobejdete!

Festivalová KáPéZetka je základ!

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 14.6.2016, 16:50

Ani jsme se nenadáli a už je tu nová festivalová sezóna. Hradecký Rock For People začne sice až s letními prázdninami, ale shánět potřebné nezbytnosti byste pomalu mohli začít už teď. Na těchhle 8 věcí rozhodně nezapomeňte!

1. Špunty do uší

Nikdy nevíte, kdo vedle vás usne a jestli vůbec usne. A už vůbec nevíte, jak hlasitý u toho usínání bude. Špunty využijete i v případě, že budete chtít utéct do vlastního světa, ale bude vám líto opouštět festivalový areál.

2. Spacák

I když to pravděpodobně neplánujete, možná si budete chtít v průběhu těch pár dní alespoň na pár hodin odpočinout. Navíc do něj můžete zvát sympatické lidi k sobě na návštěvu!

3. Blicí konev

Doporučujeme tu značky Ikea. Její všestranné použití se hodí jak na kytky, tak na zvratky. A pořád lepší, když si nablijete do konve než do stanové předsíně.

4. Opalovací krém

Stejně se vám nejspíš vylije v batohu a vy usnete na sluníčku nenamazaní čili budete spálení jako raci, ale alespoň budete mít pocit, že jste nenechali nic náhodě a máte v hlavě i jiné věci než jen rock a alkohol.

5. Samaritán

V nouzi poznáš přítele. Buď se můžete tři dny opíjet nebo čtyři dny léčit z kocoviny. Tenhle skvělý šumák vám bude nápomocný k oběma variantám!

6. Ručník

Aby se neřeklo.

7. Toaleťák

Aby se řeklo. V toi-toice totiž jako když najdeš.

8. Kondomy

Nikdy nevíš, kdo ti zaťuká na stan a vždycky se vyplatí počítat i s tou nejnepravděpodobnější variantou.

9. Slunce

Pokud je nemáte v duši jako Tomáš Klus nebo Ján Zákopčaník, nakreslete si je na papírek nebo na čelo. Aby všichni festivaloví lidičkové věděli, že jste chodící mír a láska ze země za duhou.

A tady se ještě podívejte na 10 nejzajímavějších festivalů světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články