7 důvodů, proč potřebujete pancéřované auto Dartz Prombron Black Shark

Máte nepřátele? Obchodníci, miliardáři, šejkové a diktátoři - tohle je to pravé auto pro vás!

 1. Je neprůstřelné

xxx Foto: Dartz Má pancéřování nejvyšší kategorie B7, takže odolá různým typům munice, vypáleným z vojenských dlouhých zbraní - kalašnikovů, ostřelovačských pušek a tak dále. Přední mřížka je tvořená otočnými lištami, které se mohou uzavřít. Pak je také neprůstřelná.  

2. Nevyhodíte ho do vzduchu

mini-true 2 Foto: Dartz Jeho karoserie je z titanu a kevlaru, takže se na něj nedají nalepit magnetické miny. Na palubě má navíc detektor dálkově odpalovaných náloží plus rušičku jejich signálu.  

3. Nikdo vám ho neukradne

mini-2014-10-20 04.51.58 1 Foto: Dartz Dovnitř se dostanete díky skeneru oční rohovky a snímači otisku prstů. Plus má skryté zapuštěné kliky.  

4. Absolutní soukromí

mini-111 Foto: Dartz Skla jsou elektrochromatická, takže se stiskem tlačítka zneprůhlední. Karoserie má systém ochrany proti paparazzi, kterým při dotyku dá elektrickou ránu. A když se na vás vrhne dav, můžete ho hezky rychle rozpustit díky silným sirénám a světlometům. Všechno se dá sledovat zevnitř přes kamery.  

5. Absolutní luxus

image Uvnitř máte k dispozici pozlacenou vodní dýmku, sadu designových skleniček na šampaňské, konzole Sony Playstation 4 a XBox One plus hotspot pro vysokorychlostní internet.  

6. Maximální výkon

đ-Đć Auto je postavené na technickém základu Mercedesu GL a má ty nejvýkonnější motory od speciální sportovní divize AMG. Buď osmiválec 5,5 twin turbo nebo také dvakrát přeplňovaný šestilitrový dvanáctiválec. Dartz vám ho vyladí až na 1500 koní.  

7. Exkluzivita

asfha Foto: Dartz Bude postaveno jen pět kusů. Plus jeden speciální pro jistého zákazníka v Londýně. A ještě jeden pro jeho dceru - v modré barvě a s kapotou pokrytou krystaly Swarovski.  

Komentáře

Doporučeno pro vás