fb pixel 5 nejčastějších dárků, které jsme našli pod stromečkem (podle Facebooku) – G.cz
Vyhledávání

5 nejčastějších dárků, které jsme našli pod stromečkem (podle Facebooku)

A je to. Hotovo, vyřízeno. Vánoce jsou za námi a další budou až za rok.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.12.2016, 10:17

Letošní Ježíšek se opět předvedl a my jsme proto neměli jinou možnost, než některé vybrané dárky vyfotit a okamžitě ještě s kusem kapra v trojobalu čouhajícího z pusy šoupnout na Facebook.

Díky Facebooku tedy víme, jaké dárky letos frčely.

Upozornění: Hitparáda dárků nelze paušalizovat, záleží na sociální bublině, v jaké se pohybujete. Následující seznam je ze sociální bubliny autora článků. Je možné, že například mezi správnými vlastenci koketujícími s náckovstvím převažovaly pod stromečkem svastiky nebo akční figurky Tomio Okamury, potažmo vítači a zarytí srdíčkoví lidé zase nacházeli pod stromečkem zabaleného imigranta.

1. Zásnuby

Na Vánoce se spousta holek a žen dočkalo. Pod stromečkem dostaly zásnuby. Tedy konkrétně zásnubní prstýnek. Důležité je ihned prstýnek vyfotit na prstu a s velkou pompou ho dát na Facebook, aby to viděl celý svět. Gratulujeme, dámy. Přejeme vám to.

2. Dítě

Hodně lidí rovněž našlo pod stromečkem dítě. Malé mimino, které neví, která bije a kolem něho děsně moc krámů, jako jsou bodýčka, odsávačky, chrastítka a podobně. Dítě pravděpodobně bylo pořízeno ještě před Vánoci, ale to nemění nic na tom, že Facebook už se nemohl dočkat, až na něj dáte fotografii svého mimina vedle stromečku se spoustou rozbalených dárku a přidáte komentář: „Anička byla letos ze všech nejhodnější J J“ plus ještě další roztodivné smajlíky. Tím dáte světu vědět, že máte dítě, které dostalo hodně moc dárků. A to je důležité.

3. Lístky na koncert

Vaše lásečka se předvedla a dala vám lístky na nějakou kulturní událost. Samozřejmě tak nějak počítá, že jí vezmete s sebou, což je poměrně slušnost.

Fotografie lístků na koncert na vašem Facebooku je hodně důležitá, neboť tím dáváte všanc skutečnost, že jste kulturní člověk.

4. Mobilní telefon

Tedy konkrétně iPhone, protože třeba Samsungem se nemá nikdo potřebu chlubit. V tomto případě ale většinou vzniká zásadní otázka: „Jak si mám vyfotit nový mobilní telefon?“ Samozřejmě, že ho můžete vyfotit tím starým, ale přeci jenom ten nový má lepší foťák. Je to velké dilema.

5. Vybavení domácnosti

To jsou takové ty top dárky. Hlavní a nejdražší. Tadyhle Mařka dostala od manži (Ježíška) k Vánocům novou pračku, tak hned s tím na Facebook. Je potřeba, aby se lidé dozvěděli, že Mařka konečně začne prát v pračce (těžko říct, zda před tím chodila prát prádlo do řeky anebo ho neprala vůbec). Navíc mít na svém profilu fotku pračky, to je pecka.

Ale pozor. I taková nová mikrovlnka k Vánocům zajistí, že celý Facebook půjde do kolen.

A TADY máte deset důvodů, proč stejně všechny dárky do roka a do dne vyhodíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články