14 fotek sexy šéfkuchařky, která vaří a peče zásadně jen z marihuany

Tahle blonďatá sexbomba brzy v popularitě předčí svou tmavovlasou kolegyni Nigellu. Mary Jean Dunsdon totiž jako hlavní ingredienci používá konopí. A skvěle se při vaření a pečení baví i vypadá.

Svůdná 35letá Mary Jean, která si nechává přezdívat Watermelon (Melounek) omamuje Kanadu nejen svým vzhledem a pózami v lánech konopí. Za asistence své 72leté matky vyrábí z marihuany a pár dalších ingrediencí lahodné předkrmy, hlavní chody, dezerty i koktejly – od burgerů, přes zmrzlinu po Margaritu.

Btw, Nigella Lawson je něco jako Jamie Oliver
‚v sukních‘ nebo naše Dita P. (Pecháčková, a teď již i Prchalová), jen o poznání vyvinutější na hrudi i na pozadí a také výrazně ukecanější).

Podobně jako její zajetější kolegyně Nigella Lawson, která ale používá ingredience k uzoufání nudné, rozjela svou online kuchařskou show s názvem Baking Fool of Myself. Vydala i kuchařku s konopnými recepty.

Vaření, pečení a dalším potravinářským procesům zahrnujícím použití konopí se věnuje už 13 let. Kouřit ji začala ve dvaceti, a když pak jednou našla u svého kamaráda celý pytel plný ‚zelené magické byliny‘, neodolala a upekla z ní koláčky – které následně rychle do jednoho vyprodala na pláži. A pochopila, že v trhu s jídlem zřejmě zeje jedna velká zajímavá díra.

1. „Lidé mají pořád zažitý stereotyp, že kuřáci marihuany jsou natvrdlí surfaři nebo gangsteři, ale to už dávno neplatí.“

2. „Trh s marihuanou rapidně vzrůstá, myslím, že v něm bude v budoucnu spousta peněz.“

3. „Konopí je nová medicína, nový druh rekreace, nový chlast.“

4. „Marihuana je hrdina dne.“

5. „Zachraňuje babičky od morfinu a zmenšuje rakovinové nádory.“

6. Mary Jean je jednou z předních propagátorek legalizace rekreačního užívání marihuany v Kanadě.

7. Ve Vancouveru je momentálně 61 lékáren, kde seženete marihuanu k léčebným účelům. Prodávají se v nich i koláčky od Mary Jean.

A tady se můžete podívat na jeden z jejích receptů v pohybu – konkrétně na burger s přídavkem zeleně.


Komentáře