10 neklamných známek, že vám kočka usiluje o život – G.cz
Vyhledávání

10 neklamných známek, že vám kočka usiluje o život

Chová se něžně a roztomile, ačkoli někdy dost nevypočítavě a bizarně, že? Že by to byl nějaký důkaz její svérázně zvířecí náklonnosti k vám, je však sakra daleko od pravdy. Ve skutečnosti totiž... snad to ani raději nechtějte vědět.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 23.10.2017, 07:00

Následující obrázkový návod – znázorňující symptomy vražedných tendencí koček domácích – zpracoval na základě vlastních zkušeností Matthew Inmann, programátor a webový designér, který se nejvíce proslavil svým internetovým projektem The Oatmeal.

Na něm zveřejnil i další zajímavé komiksy, například 5 velmi dobrých důvodů, proč praštit delfína do rypáku nebo Proč by medvědi měli nosit spoďáry – s kterými se brzy na našich stránkách setkáte v ‚počeštěné‘ podobě.

Jak poznat, že vás vaše kočka tajně plánuje zabít, vyšlo dokonce jako celá kniha, a my z ní teď vybíráme 10 nejobvyklejších a nejmarkantnějších příznaků, které se na první pohled ‚tváří‘ velmi nevinně a mohou dokonce vyvolávat smích či pocity něžnosti.

Jenže je to jinak – kočky jednají hlavně na základě prapůvodních instinktů lstivých predátorů.

A proč kočky žerou a pak zvracejí trávu, proč se někde schovávají a pak odtud vystřelí jak blesk nebo proč vám ve spánku otlapkávají tvář, se dozvíte na další straně.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články