fb pixel Březnová satira s Vainem: Velká galerie koláží, která vás rozesměje víc než Babiš u soudu – G.cz
Vyhledávání

Březnová satira s Vainem: Velká galerie koláží, která vás rozesměje víc než Babiš u soudu

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Další šílený měsíc je za námi a my se nemůžeme dočkat toho, až konečně vyleze sluníčko a některé jedince snad i osvítí. Řeč je například o ruském diktátorovi Putinovi, který před více než měsícem rozpoutal válku na Ukrajině, čímž způsobil v celé Evropě rozruch a paniku, jakou už dlouhou dobu nezažila. Do toho všeho ten kňučící Babiš na sociálních sítích... Vain naštěstí všechno sleduje a dodává nám koláže.

Martin Miko
Martin Miko 31.3.2022, 23:43

Březen – na Facebook vlezem

Březen byl náročný měsíc. Nejen že přes Babišovo kňučení na Facebooku nebyly ani slyšet ruské výstřely na ukrajinská města, ale navíc jsme byli svědky dalších bizárů, na které by bylo dobré nezapomenout. Například když se prezidentský kandidát a český miliardář Karel Janeček rozhodl své hrdinství při skoku padákem přirovnat k současným činům ukrajinského prezidenta Zelenského. Nebo když jsme sledovali Jarka Nohavicu trpět, když odmítl vrátit medaili, kterou dostal od Putina. Pomyslným vrcholem března byla oscarová facka Willa Smithe Chrisi Rockovi, jenž urazil jeho manželku.

Toto a mnohem víc naleznete v tom nejlepším z březnových koláží našeho dvorního kolážisty Vaina, který se opět předvedl v tom nejlepším světle. Užijte si to!

V dubnu se snad dočkáme konce války na Ukrajině a možná i krachu Ruska. Bůh ví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články