30 tváří legendárních kapel zprůměrovaných do jedné jediné

Obrázek uživatele Radek Kovanda
09.04.2016, 18:43

Takzvanou „tváří kapely“ je většinou její zpěvák, ačkoli občas to může být i někdo jiný, třeba bubeník. Co se stane, když ale vezmete spravedlivě všechny členy a jejich tváře smícháte do jedné?

Tohle jsou „pravé tváře“ kapel jako The Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Nirvana, Smashing Pumkins nebo Pearl Jam.

Přesně tuhle otázku si položili lidé ze společnosti West Coast Shaving, která vyrábí nástroje a potřeby na hlení. A nejen že si ji položili, nýbrž rovnou zrealizovali odpověď.

Sehnali dohromady anfasové portréty lidí z třiceti nejlegendárnějších rockových kapel, u každé vzali všechny její členy a jejich fotky smíchali do jedné, která tak vlastně ukazuje její „skutečnou tvář“ (a žádný z jejích členů přitom nepřijde zkrátka).

Pro ty, kdo v následujícím přehledu budou postrádat některou z kapel, kterou sami považují za „nejlegendárnější“ v historii: „Zkoušeli jsme mnoho dalších, třeba i KISS s jejich nalíčenými tvářemi, jenže nám z toho vyšel neostrý černobílý bordel. U ZZ Top to zas byl jen nějaký divný objekt se slunečními brýlemi a plnovousy, který se vůbec nepodobal lidskému obličeji,“ vysvětlují tvůrci této fotosérie, proč chybějí některé kapely, které by zde pro svou legendárnost a popularitu bezesporu být také měly.

Mimochodem... víte, jak přišlo těchto 5 legendárních kapel ke svým názvům?


Komentáře

Doporučeno pro vás