Bourání pražských mostů? Máme vysvětlení: je to první fáze tajného projektu na ochranu Pražanů – G.cz
Vyhledávání

Bourání pražských mostů? Máme vysvětlení: je to první fáze tajného projektu na ochranu Pražanů

Z událostí posledních měsíců by se mohlo zdát, že vedení Prahy za sebou z nějakého pohnutí zjitřelé mysli intenzivně boří mosty. To je však velmi mylný výklad. Ze zdrojů blízkých magistrátu jsme se dozvěděli, že se jedná o hrubé nepochopení záměru a strategie města. Čeho se ve skutečnosti zastupitelstvo snaží docílit, je ochrana před uprchlíky. Jako jediní vám přinášíme další plánovaná opatření, která můžeme na území hlavního města a v jeho okolí očekávat.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 24.10.2018, 14:15

1. Vodní příkop

Boření mostů je první krok. Ve druhé fázi projektu se Vltava odkloní tak, aby kolem města vytvořila kolečko. Pro ty z vás, kdo dojíždíte do Prahy za prací a právě jste se zděsili, jak se dostanete do zaměstnání, nebojte se. Díky významnému šlapadlovému lobby budete moci do práce přifrčet na šlapací labuti. To je kamufláž, kterou uprchlíci nemůžou rozlousknout ani za nic.

2. Internet

To, že někde spadne nějaký most, lidi až tak nebere. Co však jednoznačně odradí kohokoliv od vstupu na chráněné území, bude jeden jediný opravdu děsivý pád – pád internetu. I kdyby se imigranti do Prahy přes úzkostlivé zabezpečení náhodou dostali, až zjistí, že si při hraní Candy Crush nemůžou posílat navzájem životy, budou úplně v prdeli.

3. Státní vyznamenání

Ukazuje se, že čím dál méně lidí stojí o vyznamenání předané z rukou našeho pana prezidenta. Teď už jistě chápete, že i to je finta a dlouhodobá tvrdá práce. Díky propracovanému plánu stačí jen navrhnout všechny imigranty na vyznamenání a vsaďte se, že nepřijdou!

4. Medvědi

Řeka, která se dá lehce překonat za pomoci labutě nebo Šemíka, nemá příliš velké šance zabezpečit občany před vpádem cizích vojsk. Magistrát už naštěstí vyrazil na jednání k Čunkům a vypadá to, že Praha bude mít svého prvního medvěda. Stačí mu vykopat příkop těsně za ten vodní a je po starostech s nenasytnými Afričany, Araby, Moraváky nebo Slováky. Kdyby někdo z vás měl medvěda navíc, pošlete jej, prosím, do Prahy. Bereme i mamby. Děkujeme.

A tady si přečtěte, že vaše oblíbená Šlágr TV možná skončí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu