fb pixel Borat 2 je nejspíš už natočený, Sacha Baron Cohen ho prý dokončil v tajnosti – G.cz
Vyhledávání

Borat 2 je nejspíš už natočený, Sacha Baron Cohen ho prý dokončil v tajnosti

Zdroj: 20th Century Fox

Sacha Baron Cohen údajně dokončil na tajnačku pokračování legendárního Borata. Z několika studií se ozvaly zdroje s tím, že Cohen obchází studia a hledá někoho, kdo mu pomůže s dokončením projektu, pověstný fiktivní Kazach byl navíc viděn na několika místech po Spojených státech.

Jan Studnička
Jan Studnička 9.9.2020, 12:37

Borat je zpátky!

První film, jehož celý název zněl “Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu”, byl Cohenovou vstupenkou do říše slavných a vlivných. Ali G je možná kultovka, ale až absurdní charakter Borata z něj udělal slavnou komediální legendu. A teď by se mělo objevit pokračování.

Weby jako LadBible a AVclub tvrdí, že nejrůznější zdroje z Hollywoodu vídají Cohena, jak obchází studia a pouští producentům “něco”. Proslýchá se nicméně, že jde o druhého Borata. Sacha Baron o sobě ostatně dlouho nedal ničím velkým vědět a obecně se soudilo, že natáčí druhou sérii povedeného pořadu Who is America?, kde například donutil konzervativního republikána k felaci. Ale právě kvůli tomu obcházení producentů se zdá, že půjde spíš o film.

Navíc byl Cohen viděn po Los Angeles několikrát ve svém klasickém šedém obleku a s nezaměnitelným knírem. Krátké video, kde Borata natáčí za jízdy v autě projíždějící kamery, se stalo virální senzací a taky byl Cohen viděn na nějakém setkání republikánů.

Pokud Borat 2 skutečně existuje, bude ale hodně jiný než jednička.

Sacha Meta Cohen

Borat je celosvětový fenomén, takže už těžko může Sacha Baron Cohen obcházet v kostýmu nic netušící lidi a trollit je na kameru, že. To byla zkrátka karta, která se dala zahrát jenom jednou. Podle některých zdrojů, ale přistupuje Cohen k novému Boratovi velice… kreativně.

Tedy v novém filmu by si měl být Borat vědom toho, že je z něj mezinárodní filmová hvězda a proto dál dělá svou novinářskou práci inkognito. Převlečen za někoho, kdo by mohl být třeba Sacha Baron Cohen. Proto se ozývají hesla jako “Cohen hraje Borata, který hraje Cohena” a podobně. Zkrátka to má meta rovinu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články