fb pixel BMW z Mission Impossible nebo Mini Cooper Mr. Beana? Osm vozidel ze světových filmů, kterými se můžete klidně zítra projet – G.cz
Vyhledávání

BMW z Mission Impossible nebo Mini Cooper Mr. Beana? Osm vozidel ze světových filmů, kterými se můžete klidně zítra projet

Zdroj: Top Gear

Jak se díky pár klikům může obyčejná víkendová cesta na výlet změnit v záchranu světa nebo nostalgický návrat do osmdesátek. Díky platformě HoppyGo, kde své vozy půjčují soukromí majitelé, se kdokoliv může vcítit do kůže filmových hvězd a svézt se těmi nejikoničtějšími automobily stříbrného plátna. Vybrali jsme osm nejzajímavějších z nich.

Komerční sdělení 25.6.2024, 08:00

1) BMW M5 - Mission Impossible - Fallout

Tom Cruise je známý svým neúnavným filmovým během, ale když už se rozhodne usednout za volant, volba padne na něco výjimečného. V Mission Impossible - Fallout se prohání v BMW M5, autě s přibližně 600 koňmi pod kapotou. Nechceme radit, ale jedná se o ideální stroj na záchranu světa. Pokud vás něco takového čeká, M5 vás nezklame!

2) Mini Cooper - Mr. Bean

Britskou legendou není jen James Bond, ale také Mr. Bean se svým Mini Cooperem. Bean ho řídil přímo z kapoty, než mu bylo bohužel sešrotované tankem. Ale nevadí, vy si ho můžete půjčit v původním stavu! Řízení Mini Cooperu je tak trochu jako návrat do historie a cesta do světa Mr. Beana. A kdyby pan Bean nebyl váš šálek čaje, stejně je Mini Cooper perfektní partner pro romantické výlety ve dvou.

3) Chevrolet Camaro - Transformers (Bumblebee)

Je sice kontrastem k Mini Cooperu, ale zároveň je úplně stejně ikonický! Chevrolet Camaro nebo taky Bumblebee z Transformers je klasický, americký muscle car, který snoubí sílu a eleganci. Bumblebee, stejně jako Chevrolet Camaro je symbol elegance, výkonu a zvládne s vámi každé dobrodružství.

4) BMW X5 - Locke

Pokud jste člověk, který potřebuje řešit důležité věci i za volantem, BMW X5 z filmu Locke je tím pravým. Tom Hardy v roli Ivana Lockea strávil celý film v tomto voze, ve snaze vyřešit sérii životních problémů, které se během jedné dlouhé jízdy naskytly. BMW X5 je spolehlivý a majestátní vůz, který vám usnadní jakýkoliv důležitý úkol, který vás ve vašem životě čeká.

5) Audi R8 - Iron Man

Génius, miliardář, playboy a filantrop Tony Stark (Robert Downey Jr.) má vkus a vybírá pouze a jen to nejlepší. Což je v tomhle případě Audi R8. Tento vůz je zosobněním rychlosti, luxusu a technologií, přesně jako Stark sám. Jízda v Audi R8 je jako účast na velké hollywoodské párty, plné vzrušení a elegance.

6) Pontiac Firebird - Knight Rider

Osmdesátky byly dobou zábavných účesů, syntezátorů a samozřejmě Davida Hasselhoffa v mluvícím autě jménem KITT. Pontiac Firebird z Knight Rideru je legendou, která zachránila život Hasselhoffovi vícekrát, než opalovací krém při natáčení Pobřežní hlídky. Pokud vám nevadí drobné kosmetické úpravy, tento vůz je okamžitě připraven na další dobrodružství.

7) Piaggio Vespa - Prázdniny v Římě

K létu a slunci patří i romantika. A co je větší romantika, než Audrey Hepburn a Gregory Peck v Římě? Vespa funguje jako symbol filmu Prázdniny v Římě, ale taky i jako symbol perfektní dovolené, která vám přinese závan italského života a romantiky.

Hvězdná kapota: Volvo XC60 - Zoufalé Manželky

Na závěr přinášíme něco speciálního. Volvo XC60 mělo poměrně významnou roli v seriálu Zoufalé Manželky. Řídila ho tam Susan Mayer (Teri Hatcher) a toto bylo nuceno sledovat jak její majitelce nasazují pouta. Pár kliknutí vás dělí od života plného lásky, tajemství a údržbářů, kteří mají zbrojní průkaz.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články