Blíží se šestá řada Hry o trůny a s ní přichází smrt: mrkněte na nejnovější upoutávku

Obrázek uživatele Petr Bilek
15.02.2016, 10:09

V teaseru na šestou řadu seriálu Hra o trůny nám HBO připomíná, že přirozená smrt stářím se v tomto eposu prakticky nevyskytuje. Sledujte od 24. dubna.

Je to jako v životě – všichni prostě jednou zemřeme.

Teaser se celý odehrává ve Svatyni tváří v Domě černé a bílé. Kamera švenkuje přes hlavy mrtvých postav. Do toho zaznívají jejich výroky.

Když se objevují tváře Eddarda, Robba, Joffreye a Catelyn, zazní pár mouder do života. Například „všichni jsou moji a já je budu mučit“, „ukaž jim, jaké to ztratit to, co milují,“ apod.

To, co říká John Snow dost silně naznačuje, že možná není tak úplně mrtvý. Že prostě být mrtvý a být mrtvý je rozdíl. „Přichází dlouhá noc a s ní přicházejí mrtví.“

A pak ten poslední záběr: obličeje Tyriona a nejspíš taky Sansy, Danaerys, Cersei, a v zásadě všech, na kterých záleželo. A třeba i tváře na kterých nezáleželo. Vlastně tváře kohokoliv.

Takže co se teda bude v té šesté řadě dít?! To to jako znamená?!

Buďte v klidu. Je to realistický seriál. Takový je život. Rozlučte se všemi blízkými. Sledujte od 24. dubna 2016 na HBO a nezapomeňte na moudrá slova filosofa Platóna: „Koho bozi milují, umírá mladý“.

Další drásavé momenty ze Hry o trůny najdete ZDE.


Komentáře

Doporučeno pro vás