Bear Grylls vyvedl celebrity do divočiny. Jak se s tím vyrovnala Monika z Přátel? – G.cz
Vyhledávání

Bear Grylls vyvedl celebrity do divočiny. Jak se s tím vyrovnala Monika z Přátel?

Zdroj: Discovery Channel

Discovery Channel v těchto dnech vysílá třetí řadu akčního pořadu V divočině s Bearem Gryllsem, ve které slavný dobrodruh opět testuje hranice světově známých celebrit. V každém díle diváci uvidí jednu celebritu, která opustí svůj běžný život a projde intenzivním kurzem přežití. Jak si s tím poradí herečka Courtney Coxová, představitelka oblíbené Moniky z Přátel?

Eva Levá 30.3.2017, 10:46

Bear Grylls je známý tím, že v divočině překonává vlastní možnosti a ukazuje divákům, jak přežít v nehostinných podmínkách. Náročné zkoušce vystavuje v pořadu stanice Discovery Channel V divočině s Bearem Gryllsem pravidelně i známé osobnosti.

V nové řadě, kterou můžeme v současné době sledovat na obrazovkách, je jednou z celebrit, jež se spolu s Bearem Gryllsem postaví nelítostné přírodě, také herečka Courtney Coxová, kterou lidé znají jako nezapomenutlenou ztřeštěnou Moniku ze sitcomu Přátelé.

V reálném životě Coxová žije v přepychu a má za sebou i mnoho plastických operací. O těch promluví i během svého pobytu mimo civilizaci. „Myslím, že je vytvářen velký tlak na to, jak vypadáte. Nejen kvůli slávě, ale už kvůli tomu, že jste ženou v tomhle průmyslu. Stárnutí není zrovna ta snadná věc,“ přiznala Courteney a dodala, že teď by se rozhodla jinak.

Střet s divočinou donutí Courtney ve vypětí sil zamyslet se sama nad sebou a přehodnotit svůj život. „Zkoušela jsem předejít stárnutí. Někdy to ale zkoušíte, a když se pak podíváte na svoji fotku, povíte si: ‚Bože, vypadáš strašně.‘ Udělala jsem věci, kterých lituji. Není to ale vždy jen o vzhledu, takže teď mám nové motto: Prostě to nech plavat,“ řekne mimo jiné herečka poté, co získá nový pohled na svět kolem sebe.

TADY se podívejte, jaké další celebrity čeká extrémní pobyt s Bearem Gryllsem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články