Slavní versus příroda: Bear Grylls opět vezme celebrity do divočiny – G.cz
Vyhledávání

Slavní versus příroda: Bear Grylls opět vezme celebrity do divočiny

Zdroj: Discovery Channel

Dobrodruh Bear Grylls na televizních obrazovkách pravidelně radí, jak přežít v divočině. Stanice Discovery Channel nyní uvede již třetí řadu akčního pořadu V divočině s Bearem Gryllsem, ve které bude Bear opět testovat hranice světově známých celebrit v boji proti silám přírody. V každém díle diváci uvidí jednu celebritu, která opustí svůj běžný život a projde intenzivním kurzem přežití. Zvládnou zhýčkané hollywoodské hvězdy nesmlouvavé podmínky divoké přírody?

Eva Levá 22.3.2017, 13:32

V nové řadě seriálu V divočině s Bearem Gryllsem se k světově proslulému dobrodruhovi přidají i další slavné tváře. Mezi ně patří herec a zpěvák Nick Jonas, herečka a držitelka ceny Emmy Julianne Houghová, basketbalová legenda Shaquille O’Neal, hvězda Přátel Courtney Coxová, bývalá členka skupiny Spice Girls Mel B, herečka a zpěvačka Vannessa Hudgensová, lyžařka a olympijská zlatá medailistka Lindsey Vonnová nebo hráč amerického fotbalu a vítěz Super Bowlu Marshawn Lynch.

Tito známí herci, hudebníci a sportovci se vypraví do odlehlých, člověkem nedotčených míst, kde v drsné divočině prožijí 48 hodin největšího dobrodružství svého života a budou čelit svým největším strachům od divokých zvířat po slaňování skal.

V prvním díle vezme Bear Grylls herce a zpěváka Nicka Jonase do zrádného pohoří Siera Nevada, kde mrazivé teploty a chladný vítr nejsou jedinými překážkami, které je čekají. Ani diagnostikovaný diabetes 1. typu Nicka nezpomalí a nezabrání mu, aby opustil svou zónu jistoty a splnil obtížné úkoly, které si pro něj Bear připravil. Je to skutečný test vytrvalosti, když se Bear a Nick na cestě k cíli prodírají zasněženými horami, vyhýbají se lavinám a svlečení se brodí ledovými řekami.

V dalších dílech vezme Bear herečku Julianne Houghovou na výpravu plnou emocí do africké savany. Courtney Coxová podstoupí děsivé putování irskou vysočinou. Shaquille O’Neal bude zápasit s Adirondackým pohořím. Lindsey Vonnová se vydá na expedici podél skalnatého pobřeží Korsiky. Mel B zažije drsné podmínky ve vodách plných žraloků na irském pobřeží. Vannesa Hudgensová se popere s nebezpečným pohořím Sierra Nevada a Marshawn Lynch si otestuje dovednosti z kurzu přežití na dvoudenním dobrodružství na Korsice.

Jak si celebrity s nástrahami divočiny poradí se můžete podívat na Discovery Channel od 27. března ve 20:00.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články