fb pixel Bára Poláková jako žena za pultem? "Všichni zavírají, jen já otevírám obchod," svěřila se herečka v (NE)BLÁZNI – G.cz
Vyhledávání

Bára Poláková jako žena za pultem? "Všichni zavírají, jen já otevírám obchod," svěřila se herečka v (NE)BLÁZNI

Bára Poláková je herečka, zpěvačka, matka dvou dcer a nově také "žena za pultem". Ačkoliv ostatní po korornakrizi řeší spíš zavíračky, autorka hitů Kráva a Narfrněná, v Praze otevírá nový obchůdek. O tom - ale nejen o tom - jak se s dosud neznámou zkušeností zatím pere, se rozpovídala v dalším díle talk show Tomáše Poláčka (NE)BLÁZNI .

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 7.7.2020, 08:25

Bára Poláková má novou roli

Známe ji jako okatou herečku s velkým komediálním talentem, držitelku nominace na Českého lva za hlavní ženskou roli ve filmu Kvarteto, autorku parody popových hitů Kráva či Nafrněná oceněnou několika Anděly, partnerku herce Pavla Lišky, matku dvou dcer... Nově ji ale budeme moci potkávat i za pultem obchůdku na pražských Vinohradech.

Dalším hostem talk show (NE)BLÁZNI je Barbora Poláková, kterou moderátor Tomáš Poláček potkal před pár dny a nevěřil svým očím, protože Bára nesla na rameni deset klád a ze zadní kapsy kalhot jí čouhala pila. Tomáš Poláček ji zastavil: „Vy nutně musíte jít do mého pořadu o bláznech!"

Bára Poláková se neurazila. Složila dříví na adrese Korunní 41, kde právě otevírá svůj nový obchůdek, který se snaží originálně (mimo jiné dřevem) vyzdobit, a vyrazila s moderátorem směrem k nedalekému studiu.

Na celý rozhovor s Bárou Polákovou se podívejte tady:

Už na začátku setkání Tomáš Poláček poznal, že herečka je lehce přetažená. V dobré víře například mávala a volala na překvapeného řidiče, který podle ní vjel omylem ze špatné strany do jednosměrné ulice, „tudy ne!", ačkoli řidič jel naprosto správně.

Ale to vše se dá snadno vysvětlit tím, že Poláková poslední měsíc, lidově řečeno, "maká jako fretka" na svém nejnovějším projektu. Začátkem června dostala od kamarádek nabídku, aby převzala obchůdek v Korunní, a ačkoli si nejdřív klepala na čelo, od čtvrtka 2. července je skutečně „ženou za pultem". Jak se vyvíjel její vztah k módě? Co a proč v obchodě prodává? Jak její rozhodnutí ovlivnila pandemie koronaviru? A co říká na to, že se otec jejích dcer Pavel Liška připravuje na další dalekou expedici? To vše se dozvíte v rozhovoru se sice unavenou, ale viditelně spokojenou akční superženou.

A potom si můžete připomenout minulý díl talk show (NE)BLÁZNI, jehož hostem byl populární zpěvák David Stypka:

Podobné články

Doporučujeme

Další články