fb pixel Až tak moc tě nežere: Moudra z nej rozchodového filmu aneb "Když se chová, že jsi mu ukradená, tak jsi mu fakt ukradená" – G.cz
Vyhledávání

Až tak moc tě nežere: Moudra z nej rozchodového filmu aneb "Když se chová, že jsi mu ukradená, tak jsi mu fakt ukradená"

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Až tak moc tě nežere - smutná pravda, se kterou se po rozchodu musí smířit každý, kdo ty kopačky dostal. A někdy tomu ani nemusí předcházet ten vztah. Zakoukáte se, jenže druhá strana to tak necítí. Ještě, že existuje film pojmenovaný přesně po této tvrdé pravdě. Protože právě on působí jako lék na každé zlomené srdíčko...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 4.3.2020, 16:36

Skončili jsme, jasná zpráva

Rozchody jsou těžká věc pro obě pohlaví, ale nebudeme si lhát do kapsy - především ženy mají tendence uklidňovat je explicitními způsoby. Třeba kýblem zmrzliny, lahví prosecca a pláčem u nějakého romantického filmu. Pokud máte zlomené srdíčko, tak jistě - můžete si pustit Bridget Jones a snít o Marku Darcym, následně to dodělat Zápisníkem jedné lásky, zhroutit se, napsat ex neuváženou zprávu a pak se pomalu, ale jistě propadat hanbou u dalších a dalších slaďáků například z následujícího seznamu...

Anebo! Anebo si můžete pustit snímek Až tak moc tě nežere, který si bere na paškál oblíbená vztahová klišé, kterými máme tendenci se utěšovat, když něco nevyjde. A nejen to. Příběhová filmová mozaika Až tak moc tě nežere pochází sice z roku 2009, ale je dokonale nadčasová.

Hvězdně obsazený film Kena Kwapise je opravdu šeredně podhodnocený. Jistě, pořád se jedná o jednoduchou podívanou, to ale nic nemění na tom, že když hlavní hrdinka (Ginnifer Goodwin) v jedné z úvodních scén přijde do baru vyhlížet kluka, co jí nezavolal a barman (Justin Long) jí na rovinu poví, že "když se chlap chová, jakože jsi mu ukradená, tak jsi mu taky fakt ukradená, a to bez výjimek", člověku pak pěkně dojde, jak tupý vlastně byl a kolik času strávil vymýšlením nesmyslných výmluv, aby si nemusel přiznat jednoduchou pravdu - že druhá strana prostě nemá zájem.

Zajímá vás víc takových mouder? Podívejte se do následující galerie, kde jsme vybrali to nejpodstatnější, co jsme si z filmu odnesli:

Anebo uděláte ještě lépe, když se na celý počin podíváte dnes ve 20 hodin na Nova Cinema. V hlavních rolích si tak budete moci užít třeba Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Bena Afflecka, Jennifer Aniston, Drew Barrymore či Bradleyho Coopera.

Podobné články

Doporučujeme

Další články