fb pixel AZ kvíz je konečně i pro celebrity. No my rozhodně chceme i politický speciál! – G.cz
Vyhledávání

AZ kvíz je konečně i pro celebrity. No my rozhodně chceme i politický speciál!

Legendární pořad České televize AZ kvíz se už dočkal v minulosti spousty bizárů, ale každou takovou bouři překonal s grácií a noblesou. Namátkou vzpomeňme na trollujícího Ladislava Ziburu, pěstební dělnici nebo parodický song od kapely PSH. Nyní přichází ArtZóna kvíz, který je soubojem známých jmen naší hudební scény. Do studia byli pozváni umělci jako James Cole, Mucha, Petr Marek nebo Ventolin a rozhodně je na co se koukat.

Martin Miko
Martin Miko 30.11.2018, 16:59

Hvězdný AZ Kvíz nás baví

V prvním semifinále se proti sobě postavili rapper James Cole a hudební producent Ventolin. Soutěž probíhá v tradičním duchu, jak ji známe už dlouhá léta. Dozvíme se, odkud kdo pochází a jaké má záliby. James Cole na dotaz Aleše Zbořila odpověděl slova své písně „Vím já?“, kterou nahrál společně s PSH. Ta si dělá legraci z této kultovní vědomostní soutěže.

Ve druhém semifinále se představil zpěvák kapely Midi Lidi – Petr Marek a všemi oblíbená brněnská písničkářka Nikola Mucha. Příští týden by mělo proběhnout semifinále.

Přáli byste si, aby existovala pravidelná relace AZ Kvízu, ve které by se objevovaly celebrity? Podobně tomu je například u oblíbeného kulinářského pořadu Prostřeno!, který má za sebou již několik speciálů s celebritami.

Rozhodně by bylo skvělé, kdyby v AZ kvízu zavedli nejen speciály s celebritami, ale i se sportovci nebo našimi politiky. Kdyby dorazil někdo z SPD, sledovanost by rozhodně stoupla, a to minimálně na úroveň StarDance. Nebo si představte třeba Babiše s Kalouskem...

A zde nás šokují navrhované zákony, které se týkají změny pohlaví.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články