fb pixel Asi jsem workoholik. Přítelkyně to se mnou má těžké, přiznává Vojta Kotek v (NE)BLÁZNI – G.cz
Vyhledávání

Asi jsem workoholik. Přítelkyně to se mnou má těžké, přiznává Vojta Kotek v (NE)BLÁZNI

Zdroj: G.cz/(Ne)blázni

Na rozhovor přišel v úžasné kondici; tak štíhlý, jako býval naposledy na pražském gymnáziu Budějovická, na které shodou okolností chodil i moderátor Tomáš Poláček.
"Viděl jsi film Vlastníci?" zeptal se dvaatřicetiletý Vojta Kotek: "A všiml sis, jak jsem v nich byl prostorově výraznější? Tak i to bylo impulsem k tomu, abych před rokem začal cvičit, držet dietu a taky jsem drasticky omezil alkohol."

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 25.2.2020, 08:00

V dalším díle pořadu (NE)BLÁZNI k výjimečnému malému pivu Vojta Kotek svolí a velmi upřímně se rozpovídá například o tom, jak se vyrovnává s nedávnou smrtí dvou nejbližších mužů ve své rodině - nejdřív dědy, potom táty."Pořád se s tím srovnávám," říká Vojta Kotek, "protože najednou na světě nemám živý předobraz toho chlapa, kterým bych sám měl být. Táta nečekaně zemřel loni v červenci přesně ve chvíli, kdy jsem dokončil natáčení Marie Terezie a zahajoval natáčení nového seriálu Einstein. Tím, jak jsem pracoval, jsem od černých myšlenek utíkal, ale ono tě to stejně nakonec vždycky doběhne, takže Vánoce pro mě byly těžký."

Na tátu si pokaždé vzpomene na jevišti Divadla Járy Cimrmana, kde hraje v představení Vražda v salónním coupé. "Právě ten fakt, že táta k Cimrmanům patřil, předurčil všechno, co dnes dělám. Když jsem hrál s Cimrmany poprvé po jeho smrti, zadrhával jsem se jako nikdy dřív, a občas nebyl vůbec schopný mluvit."

Vojtu Kotka v talk show (NE)BLÁZNI

Vojta Kotek uznává, že je tak trochu workoholik, protože kromě hraní taky režíruje, dabuje, a hraje na basu ve výborné kapele jménem Th!s. "Je to i tím," říká, "že neumím nakládat s volným časem - kdykoli jsem ho měl, tak jsem šíleně prokrastinoval."
Pracuje téměř denně od rána do noci, jeho partnerka Valerie Rónová to s ním nemá jednoduché: "Ale ona to se mnou má těžké i z jiných důvodů," přiznává Vojta Kotek.
Z jakých? Vše se dozvíte v dalším dílu pořadu (NE)BLÁZNI novináře Tomáše Poláčka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články