fb pixel Arnold Schwarzenegger se konečně vrací! Terminátor: Temný osud má svůj první trailer – G.cz
Vyhledávání

Arnold Schwarzenegger se konečně vrací! Terminátor: Temný osud má svůj první trailer

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Říká se, že železo se má kout, dokud je žhavé. A když se něco povede, je dobré, aby to mělo adekvátní pokračování. Ví to i James Cameron, který se coby producent rozhodl navázat na svojí kultovní dvojku Terminátora a uvést do kin její pokračování. Na podzim se tak můžeme znovu těšit na Arnolda Schwarzeneggera a Lindu Hamilton jako Sarah Connor tentokrát v režii Tima Millera. Ano, to je ten, co nám dal komiksového Deadpoola. Chystaný Terminátor: Temný osud má svůj první trailer.

Václav Roman
Václav Roman 25.5.2019, 07:51

Začátek nové trilogie

Tvůrci se nechali slyšet, že i když Terminátor: Temný osud bude už šesté pokračování slavné série, tak nové pokračování naváže na dvojku, tedy Terminátora 2: Den zúčtování. Což je skvělá zpráva, protože dle mnohých se jednalo o vůbec nejlepší část celé ságy, kterou to mělo celé skončit.

Tři díly, které přišly potom, už James Cameron nerežíroval (což je znát) a nebere je v potaz. Pokud jste je viděli, můžete na ně klidně zapomenout.

Samotný tvůrce Terminátora se neujal režie ani v tomto pokračování, je však producentem celého projektu. Režie se zhostil Tim Miller, který se proslavil v roce 2016, když natočil komiksového Deadpoola.

Kromě starých známých Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton se ve filmu objeví třeba Mackenzie Davis, Gabriel Luna či Natalia Reyes. Cameron již dříve uvedl, že se bude jednat o novou trilogii. Dobrá zpráva je, že její první díl je už v dohledu.

A jak je vidět v prvním traileru chystaného Terminátora, o akční sekvence rozhodně nebude nouze. Ostatně udělejte si obrázek sami a klidně se s námi podělte o svůj názor:

Jak to celé bude se dozvíme na konci října tohoto roku, kdy filmové novinka vstoupí do kin. Bude to přesně pětatřicet od premiéry úplně prvního Terminátora. Zatím se můžeme mrknout na pár snímků z natáčení:

A pozor! Tarantino pustil druhý trailer k Tenkrát v Hollywoodu a my se teda hodně těšíme!

Podobné články

Doporučujeme

Další články