fb pixel Arnold Schwarzenegger jako prezident USA: geekovský vlhký sen Kung Fury II hlásí další hvězdný přírůstek – G.cz
Vyhledávání

Arnold Schwarzenegger jako prezident USA: geekovský vlhký sen Kung Fury II hlásí další hvězdný přírůstek

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Pokud sledujete internety, geniálně bizarní počin Kung Fury vám před třemi lety nemohl ujít. Půlhodinový film skládající poctu brakovým osmdesátkám s průvodní písní od Davida Hasselhoffa byl hitem, a tak bylo otázkou času, než přijde celovečerní pokračování. Měli bychom ho vidět už příští rok a kromě Hoffa se v něm objeví další známé tváře.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.2.2018, 15:34

Správnej polda

Pokud jste to ještě neviděli, napravte to. Kung Fury je polda s tváří Davida Sandberga, zároveň režiséra filmu, který se vrátí do minulosti, aby bojoval s Adolfem Hitlerem. Fury je drsný hrdina, ve filmu se to hemží dinosaury, severskými bohy a bláznivými předpotopními efekty. Tahle šílenost je čistokrevnou poctou osmdesátkovým béčkům a když se před třemi lety objevila, byl z toho okamžitě hit.

Není divu, že se už brzy dočkáme celovečerní verze, v níž se Fury opět vydá napříč časem, aby bojoval s novým padouchem. Podle všech dohadů by ho měl hrát Michael Fassbender, který se projektu účastní a ztvární "významnou roli". To ovšem není jediná hvězda, která se natáčení, co začne už letos v létě, zúčastní.

Nově oznámeným přírůstkem je totiž samotný Arnold Schwarzenegger, který k 80. letům patří stejně jako vycpávky ramen a Show Billa Cosbyho. "Guvernátor" má propůjčit svou tvář prezidentovi USA, tak jen doufáme, že je to předzvěst skutečností budoucích. A své místo tu bude znovu mít pochopitelně i Hoff a snad se opět chytí tvorby průvodní písně.

Zatím není jasné, kdy půjde Kung Fury: The Movie ven, mělo by to ale být nejpozději příští rok. Zároveň se neví, zda se snímek objeví v kinech, nebo bude opět k vidění prostřednictvím internetu. Nabízí se možnost, aby se distribuce chopil Netflix či jiná internetová televize, tak, či tak máme velká očekávání a nechceme být zklamáni!

A tady 11 ukázek bizarního jatečního umění.

Podobné články

Doporučujeme

Další články