Aquaman Jason Momoa by si chtěl zahrát Wolverina. Jak, když je na to starý a navíc je upsaný DC Comics? – G.cz
Vyhledávání

Aquaman Jason Momoa by si chtěl zahrát Wolverina. Jak, když je na to starý a navíc je upsaný DC Comics?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Poslední film ze série X-Men s podtitulem Dark Phoenix dopadl podle fanoušků i kritiků naprosto otřesně a na lepší časy se prozatím neblýská. A navíc Wolverine, kterého ztvárnil Hugh Jackman, je mrtvý, takže je otázkou, kdo ho nahradí. Jeden zájemce by se našel, ale má to pár háčků...

Martin Miko
Martin Miko 20.6.2019, 14:41

Starý a upsaný Momoa

Ačkoliv někteří zarytí fanoušci tvrdí, že Wolverine je jen jeden, a to Hugh Jackman, jedno je jisté. Filmová role nejoblíbenějšího z X-Menů je v současné době volná, takže Jason Momoa, kterého si všichni určitě pamatujete z filmu Aquaman, by se této funkce velice rád ujal. Prohlásil to v rozhovoru na jednom fanouškovském festivalu, když byl moderátorkou tázán, koho by si nejraději zahrál ve světě MCU. Na tuto otázku hbitě odpověděl, že by to měl být Wolverine, kterému je na první pohled i celkem podobný. V rozhovoru uznal, že Hugh Jackman je v této roli geniální a vzdal mu všechnu čest.

I kdyby se Jason Momoa o tuto roli ucházel, krutě by narazil, jelikož má smlouvu s DC, kde ztvárňuje postavu Aquamana. Toho navíc čeká pokračování, které je v plánu na rok 2022, takže si ještě nějakou dobu počkáme než se na hladinu znovu vynoří oblíbený vládce všech moří a idol mnoha suchozemských žen v jedné osobě.

Problémem není jen smlouva, ale i věk. Momoa v srpnu oslaví své 40. narozeniny a vzhledem k tomu, že by se počítalo s dlouhodobou spoluprací, byl by brzy příliš starý. Například Hugh Jackman se stal Wolverinem ve filmu X-Men v roce 2000, tedy v době, kdy mu bylo něco málo přes 30. Momoa by tak musel být „brzy“ opět vyměněn za mladší model.

Šance, že by se Jason Momoa stal příštím Wolverinem, jsou téměř mizivé. Kuloáry se šíří ještě jedna možnost, a tou je ta, že by se Hugh Jackman rozhodl pro návrat do své oblíbené filmové role. Ve filmu Logan sice Wolverine zemře, jenže ve světě MCU je možné úplně všechno. Čistě hypoteticky bychom se například mohli dočkat jeho resurekce díky cestování v čase, paralelním světům nebo magii.

A zde vás překvapí, že si můžete pronajmout chatu Tonyho Starka, ve které bydlel ve filmu Avengers: Endgame.

Podobné články

Doporučujeme

Další články