Apple představí 3 nové iPhony, s cenou pod tisíc dolarů však nepočítejte

Martin Miko, 30.08.2018, 13:44

Září se blíží a s ním i představení nových výrobků značky Apple. Fanoušci se těší především na nové iPhony a spoustu novinek a změn, které se těchto oblíbených mobilních telefonů týkají. Apple podle agentury Bloomberg uvede hned tři nová zařízení. Žádný zásadní technologický převrat se však letos nekoná.

Nová jablka

Letošní představení nových přístrojů od Apple se ponese ve znamení „S“, jak popisuje agentura Bloomberg. V překladu to znamená, že se nedočkáme žádných nových designů, ale „pouze“ upgradu současných modelů, které budou disponovat vylepšením fotoaparátu, zrychlením procesoru a dalšími vychytávkami. Vzhledem k rostoucímu ekonomickému růstu se společnost Apple údajně chystá produkty zdražovat, což v překladu znamená, že se nejspíš nedočkáme mobilního telefonu s cenou pod tisíc dolarů.

Už nyní tedy víme, že Apple představí 3 nové a bezrámečkové telefony iPhone. Očekávat můžeme aktualizovaný iPhone X s OLED displejem o velikosti 5,8 palce. Dále se můžeme těšit na nový iPhone o velikosti 6,5 palce a nově i na levnější verzi iPhone X o velikosti 6,1 palce. Zásadní novinkou je to, že dva z těchto mobilních telefonů budou mít slot na dvě SIM karty, což mnozí uživatelé jistě ocení.

Levnější varianta nových iPhonů se bude prodávat v mnoha barevných provedeních. Novinkou jsou také funkce Gesta, které nyní budou zahrnovat všechna nová zařízení. To v překladu znamená, že se můžeme těšit na funkci Face ID, která s uvedením prvního iPhone X započala technologickou revoluci ve světě mobilních telefonů.

Kromě nových mobilních telefonů se můžeme těšit na novou generaci bezdrátových sluchátek AirPods, kterých se dočkáme začátkem roku 2019, nabíjecí podložku AirPower i bezdrátové nabíjecí pouzdro pro bezdrátová sluchátka. Sluchátka mají podporovat Siri a navíc mají být voděodolná.

A zde je 6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu.

Komentáře

Doporučeno pro vás