Apple představí 3 nové iPhony, s cenou pod tisíc dolarů však nepočítejte – G.cz
Vyhledávání

Apple představí 3 nové iPhony, s cenou pod tisíc dolarů však nepočítejte

Září se blíží a s ním i představení nových výrobků značky Apple. Fanoušci se těší především na nové iPhony a spoustu novinek a změn, které se těchto oblíbených mobilních telefonů týkají. Apple podle agentury Bloomberg uvede hned tři nová zařízení. Žádný zásadní technologický převrat se však letos nekoná.

Martin Miko
Martin Miko 29.8.2018, 11:48

Nová jablka

Letošní představení nových přístrojů od Apple se ponese ve znamení „S“, jak popisuje agentura Bloomberg. V překladu to znamená, že se nedočkáme žádných nových designů, ale „pouze“ upgradu současných modelů, které budou disponovat vylepšením fotoaparátu, zrychlením procesoru a dalšími vychytávkami. Vzhledem k rostoucímu ekonomickému růstu se společnost Apple údajně chystá produkty zdražovat, což v překladu znamená, že se nejspíš nedočkáme mobilního telefonu s cenou pod tisíc dolarů.

Už nyní tedy víme, že Apple představí 3 nové a bezrámečkové telefony iPhone. Očekávat můžeme aktualizovaný iPhone X s OLED displejem o velikosti 5,8 palce. Dále se můžeme těšit na nový iPhone o velikosti 6,5 palce a nově i na levnější verzi iPhone X o velikosti 6,1 palce. Zásadní novinkou je to, že dva z těchto mobilních telefonů budou mít slot na dvě SIM karty, což mnozí uživatelé jistě ocení.

Levnější varianta nových iPhonů se bude prodávat v mnoha barevných provedeních. Novinkou jsou také funkce Gesta, které nyní budou zahrnovat všechna nová zařízení. To v překladu znamená, že se můžeme těšit na funkci Face ID, která s uvedením prvního iPhone X započala technologickou revoluci ve světě mobilních telefonů.

Kromě nových mobilních telefonů se můžeme těšit na novou generaci bezdrátových sluchátek AirPods, kterých se dočkáme začátkem roku 2019, nabíjecí podložku AirPower i bezdrátové nabíjecí pouzdro pro bezdrátová sluchátka. Sluchátka mají podporovat Siri a navíc mají být voděodolná.

A zde je 6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články