Aplikace YouTube Kids ochrání vaše ratolesti před hrůzami jako jsou čeští influenceři – G.cz
Vyhledávání

Aplikace YouTube Kids ochrání vaše ratolesti před hrůzami jako jsou čeští influenceři

Zdroj: Koláž g.cz

Potřebujete zabavit mladšího sourozence, ale máte strach, že když bude na vašem tabletu sjíždět YouTube, prokliká se na kanály, ze kterých bude mít noční můry? Aplikace YouTube Kids, která je nově dostupná i v České republice, vás před tímto nešvarem ochrání.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 22.2.2019, 13:19

Bezpečné sledování videí pro nejmenší

Po čtyřech letech se k nám dostává platforma YouTube Kids, kterou po celém světě využívá už 14 milionů uživatelů. Dětská verze aplikace je odpovědí na obavy rodičů malých dětí z příliš velké nabídky obsahu na YouTube. Dospělí tak mají plnou kontrolu nad tím, na co přesně se jejich mláďata budou dívat a jak dlouho. V novince lze nastavit až osm profilů, takže si na své přijdou i velmi plodní rodiče.

Celá aplikace má na rozdíl od dospělého YouTube velmi jednoduché zpracování, aby si děti rychle osvojily její ovládání. Dítka, která ještě neumějí číst, jistě ocení hlasové vyhledávání. Obsah v platformě je členěn na sekce Hudba, Výuka, Pořady a Prozkoumat, ve kterých se objevují sbírky videí přímo od týmu YouTube Kids nebo externích partnerů. YouTube Kids se tak stal jedním z nástrojů, kterým Google pomáhá rodinám stanovit si zdravá digitální pravidla. Kromě ní funguje ještě Family Link, která navrch dokáže zjistit i informace o poloze.

A tady čtěte o pánu pořadů - Jaromíru Soukupovi, který slaví půl století.

Podobné články

Doporučujeme

Další články