7 běžných věcí, které jsou silnější než samotný Thanos

Obrázek uživatele Martin Miko
10.5.2018, 16:05

Vzhledem k tomu, že už skoro půl milionu Čechů vidělo nejnovější díl Avengers a všeobecně se tedy už ví, že Thanos je nejsilnější postavou v historii komiksů Marvel, tak bychom rádi upozornili na to, že se jedná o nepřesnou informaci. Existuje totiž mnoho věcí, které mají větší moc než samotný Thanos se svou Rukavicí nekonečna.

1. Vegeta

Kultovní přísada do jídel, která hravě překoná všechny koření světa, jelikož dokáže z každého odporného jídla vytvořit poživatelný pokrm. Bůh žehnej glutamanu.

2. Francovka

Magický bylinný roztok s ethanolem a „znamenité mazání“ popíjel už legendární duch Jiří Sovák v pohádkovém filmu Ať žijí duchové! Slouží primárně ke vzkříšení seniorů a zvednutí promile v krvi bezdomovců.

3. Startka bez filtru

Neuvěřitelně silné ranní projímadlo, které se vyrábělo v Kutné hoře až do roku 2013. Dle legend měly cigarety Start kvalitnější tabák než samotná Marlbora.

4. Domácí slivovice

Platí zejména o slivovici, která pochází z domácích palíren a má v sobě alespoň 50 % alkoholu. Ta má totiž magické účinky. Léčí rány, zabíjí bacily a při pití slivovice se vám dokonce mění obézní ošklivka v nadprůměrnou robu se šmrncem, který nemá žádná jiná.

5. Pitralon

Voda po holení pro nenáročné vznikla v Dráždanech a v 60. letech patřila mezi kultovní vůně. Když tehdy muž vešel do místnosti, tak těžký pach Pitralonu dostal do kolen kdejakou ženu. Oblíbený byl primárně mezi vězni a prostým lidem. Vzhledem k jeho nízké ceně se v minulosti i pil.

6. Dvojitý turek z nádražky

Ocitnete-li se v 7 ráno s dvěma promilemi na nádraží třeba v Mostě, tak se rozhodně doporučuje zavítat do nádražní hospody a poručit si dvojitého poctivého turka s lógrem. Ten totiž dle pověsti dokáže probrat i člověka z klinické smrti.

7. Nálev od znojemských okurek

Blahodárný životabudič, který má sílu asi jako facka Thanosovo rukavicí. Když domácím nálevem od okurek polejete něčí hrob, tak vstane z mrtvých. Totéž platí i o lidech s těžkou kocovinou.

A zde je 7 mýtů, které kolují o Okamurovi.


Komentáře

Doporučeno pro vás