fb pixel 7 běžných věcí, které jsou silnější než samotný Thanos – G.cz
Vyhledávání

7 běžných věcí, které jsou silnější než samotný Thanos

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Vzhledem k tomu, že už skoro půl milionu Čechů vidělo nejnovější díl Avengers a všeobecně se tedy už ví, že Thanos je nejsilnější postavou v historii komiksů Marvel, tak bychom rádi upozornili na to, že se jedná o nepřesnou informaci. Existuje totiž mnoho věcí, které mají větší moc než samotný Thanos se svou Rukavicí nekonečna.

Martin Miko
Martin Miko 10.5.2018, 16:36

1. Vegeta

Kultovní přísada do jídel, která hravě překoná všechny koření světa, jelikož dokáže z každého odporného jídla vytvořit poživatelný pokrm. Bůh žehnej glutamanu.

2. Francovka

Magický bylinný roztok s ethanolem a „znamenité mazání“ popíjel už legendární duch Jiří Sovák v pohádkovém filmu Ať žijí duchové! Slouží primárně ke vzkříšení seniorů a zvednutí promile v krvi bezdomovců.

3. Startka bez filtru

Neuvěřitelně silné ranní projímadlo, které se vyrábělo v Kutné hoře až do roku 2013. Dle legend měly cigarety Start kvalitnější tabák než samotná Marlbora.

4. Domácí slivovice

Platí zejména o slivovici, která pochází z domácích palíren a má v sobě alespoň 50 % alkoholu. Ta má totiž magické účinky. Léčí rány, zabíjí bacily a při pití slivovice se vám dokonce mění obézní ošklivka v nadprůměrnou robu se šmrncem, který nemá žádná jiná.

5. Pitralon

Voda po holení pro nenáročné vznikla v Dráždanech a v 60. letech patřila mezi kultovní vůně. Když tehdy muž vešel do místnosti, tak těžký pach Pitralonu dostal do kolen kdejakou ženu. Oblíbený byl primárně mezi vězni a prostým lidem. Vzhledem k jeho nízké ceně se v minulosti i pil.

6. Dvojitý turek z nádražky

Ocitnete-li se v 7 ráno s dvěma promilemi na nádraží třeba v Mostě, tak se rozhodně doporučuje zavítat do nádražní hospody a poručit si dvojitého poctivého turka s lógrem. Ten totiž dle pověsti dokáže probrat i člověka z klinické smrti.

7. Nálev od znojemských okurek

Blahodárný životabudič, který má sílu asi jako facka Thanosovo rukavicí. Když domácím nálevem od okurek polejete něčí hrob, tak vstane z mrtvých. Totéž platí i o lidech s těžkou kocovinou.

A zde je 7 mýtů, které kolují o Okamurovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články