Anakin v plamenech, Obi-Wan v slzách: Galerie filmových scén, které nás vždy zaručeně rozpláčou – G.cz
Vyhledávání

Anakin v plamenech, Obi-Wan v slzách: Galerie filmových scén, které nás vždy zaručeně rozpláčou

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Filmy jsou tu od toho, aby v nás vyvolávaly emoce. Ale čeho je moc, toho je příliš! Některé snímky obsahují scény tak silné a dojemné, že diváka zaručeně rozpláčou, ať už je vidí poprvé, nebo po sté. Ani cynická, zmrzlá srdce členů redakce G.cz nejsou výjimkou. Klidně před námi chroupejte spáleného medvídka koalu, jen nás nenuťte dívat se na poslední rozhovor Anakina s Obi-Wanem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.2.2020, 17:24

Fňuk... a nejsi v pohodě

Dnes ve 20 hodin nám Nova Cinema připomene něco, co se už 15 let snažíme vytěsnit, ale nejde to. V programu má totiž třetí epizodu Hvězdných válek. Pomsta Sithů je bezpochyby nejlepší části prequelové trilogie a obzvlášť silná je ve scéně epického souboje Anakina Skywalkera a jeho učitele Obi-Wana Kenobiho. Fanoušci vědí, jak to končí - Anakin s usekanými končetinami hoří a plačící Obi-Wan na něj křičí, že pro něj byl skoro jako vlastní bratr...

Pardon, my nemůžeme dál! Tohle nás prostě vždycky dostane. Ale nejen Star Wars nás dokážou dojmout, obdobně nezvládáme třeba závěr Zelené míle nebo průlet společným životem Ellie a Carla v animovaném Vzhůru do oblak. Ano, rozpláče nás animák. Je toho víc, tak jsme to sesbírali do galerie zde:

A pokud máte své vlastní oblíbené dojemné scény, nebojte se nám naspat do komentářů a doplnit nás. Rádi si rozšíříme obzory, protože; jednou za čas si pořádně zabulet u obrazovky? No to je přece terapie zadarmo!

Podobné články

Doporučujeme

Další články